Stoisko Paged. Fot. Ernest Wińczyk

Stoisko Paged. Fot. Ernest Wińczyk

  • Autor: bm
  • 23 maj 2017 08:27 (aktualizacja: 24 maj 2017 09:11)

Zobacz, co pokazały polskie firmy na targach w Mediolanie!

Na tegorocznej edycji targów iSaloni w Mediolanie, jak co roku, nie zabrakło polskich producentów mebli, którzy nie tylko pokazali najnowsze produkty, ale też starali się przekazać zwiedzającym i kontrahentom swoje indywidualne podejście do urządzania wnętrz mieszkaniowych i biurowych.

CZYTAJ TEŻ: Targi iSaloni 2017 - meblowe premiery

Targi w Mediolanie to wydarzenie, na którym co roku spotykają się producenci, projektanci, dystrybutorzy mebli i akcesoriów meblowych, aby zaprezentować swoje dokonania i jednocześnie zobaczyć, co na nowy sezon wnętrzarski proponują inni.

Na targach w Mediolanie co roku wystawiają się też polskie marki. Podczas tej edycji pojawiła się między innymi Grupa Nowy Styl, która w przestrzeni Workplace pokazała swoje najnowsze koncepcje aranżacji przestrzeni pracy. W ramach Workplace można było też zobaczyć produkty Zietaprozesdesign – a wśród nich między innymi słynne stołki „Plopp” czy meble z serii „3+”.

Na „iSaloni” zaprezentowała się też, podobnie jak w ubiegłym roku, firma Comforty, na której stoisku, oprócz obejrzenia najnowszych propozycji, można było spotkać się z projektantami, m.in. Krystianem Kowalskim, Mają Ganszyniec, Tomkiem Rygalikiem czy Philippe Nigro.

Ponadto zwiedzający mediolańskie targi mieli okazję obejrzeć produkty firmy Paged, która zaprezentowała sześć nowych wzorów, dizajnersko zaprojektowanych i perfekcyjnie skonstruowanych. Na pierwszy plan wysunęły się krzesło i fotel "Swan", wykonane z użyciem giętego drewna, posiadające właściwość sztaplowania. Bardzo pozytywne uwagi zebrały rodziny foteli "Tuk" i "April", zaprezentowane na kilku rodzajach podstaw. Duże zainteresowanie wywołał system tapicerowanych siedzisk Modu, dający szerokie możliwości zestawiania i tworzenia różnorodnych konfiguracji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ