Showroom firmy Helikon Meble Biurowe w Warszawie. Fot. Mat. prasowe

Showroom firmy Helikon Meble Biurowe w Warszawie. Fot. Mat. prasowe

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 marz 2018 10:39

Zobacz jak wygląda jeden z największych polskich showroomów biurowych!

Na ponad 650 metrach kwadratowych zobaczyć można najnowsze trendy oraz rozwiązania usprawniające funkcjonowanie biura. Tak wygląda jeden z największych showroomów z wyposażeniem biura w Polsce.

Helikon Meble Biurowe SA oficjalnie otworzył showroom w Warszawie. Jest to jeden z największych showroomów z wyposażeniem do biur w Polsce. Na ponad 650 metrach kwadratowych zobaczyć można najnowsze trendy oraz rozwiązania usprawniające funkcjonowanie biura i ludzi w nim pracujących. Wszystko za sprawą idei Activity Based Workplace, według której został zaprojektowany nowy showroom. Miejsca i strefy zostały dopasowane do procesów w nich wykonywanych, co zdecydowanie zwiększa efektywność pracy.

"Serdecznie zapraszamy wszystkich do nas, aby przy pysznej kawie zobaczyli jak wygląda i jak funkcjonuje biuro wpisujące się w najaktualniejsze trendy, showroom jest nie tylko ekspozycją, ale przede wszystkim naszym miejscem pracy, naszym biurem, co daje klientom niepowtarzalną szansę zobaczenia i przetestowania biura w praktyce" – zaprasza Wiesław Chodkowski, prezes firmy.

Showroom Helikon Meble Biurowe SA znajduje się w Warszawie, przy ulicy Św. Jacka Odrowąża 15.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ