Nowy salon meblowy Agata w Opolu. Fot. Salony Agata

Nowy salon meblowy Agata w Opolu. Fot. Salony Agata

  • Autor: bm
  • 11 lut 2019 11:05 (aktualizacja: 13 lut 2019 08:42)

Zobacz jak wygląda nowy salon meblowy w Opolu!

Od stycznia 2019 mieszkańcy Opola i okolic mogą robić zakupy w nowo powstałym salonie Agata, który zastąpił dotychczasowy sklep zlokalizowany w Centrum Handlowym Karolinka. Prezentujemy zdjęcia z wnętrza salonu!

Nowy salon Agata oferuje szeroki wybór mebli do salonu, sypialni, jadalni, pokoju dziecięcego oraz kuchni, a także wiele dodatków dekoracyjnych i akcesoriów niezbędnych w każdym domu. Wybrać można m.in. lampy, dywany, tekstylia, elementy wyposażenia kuchni, jadalni i łazienki. Bez względu na potrzeby, spośród tak szerokiej oferty każdy znajdzie coś dla siebie. Jak komentują przedstawiciele firmy, przeniesienie sklepu do nowej lokalizacji było podyktowane chęcią rozwoju powierzchni sprzedaży w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów.

Salon Agata w Opolu ma niemal 10 tys. m2 powierzchni użytkowej, na której znajduje się ponad sto boksów inspiracyjnych, prezentujących kolekcje mebli i dodatków do dekoracji wnętrz w różnych stylach. Klienci znajdą produkty nie tylko polskich marek, ale również zagranicznych. Salon Agata, wraz z sąsiadującym sklepem sieci Tesco dysponuje liczbą ok. 700 miejsc parkingowych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ