Salon sieci Agata w Zielonej Górze. Fot. Salony Agata

Salon sieci Agata w Zielonej Górze. Fot. Salony Agata

  • Autor: bm
  • 28 sie 2019 08:01 (aktualizacja: 29 sie 2019 10:50)

Zobacz, jak wygląda nowy salon sieci Agata w Zielonej Górze

Salon sieci Agata w Zielonej Górze to już 27. inwestycja firmy na terenie Polski. Ma blisko 12 tys. m2 powierzchni, na której klienci - oprócz bogatej oferty mebli - znajdą również szereg innych produktów do aranżacji wnętrz.

Budowa obiektu rozpoczęła się w sierpniu 2018 roku i trwała niecały rok. W sklepie znajduje się blisko 100 boksów inspiracyjnych z przykładowymi aranżacjami wnętrz – salonu, pokoju młodzieżowego, jadalni, sypialni czy kuchni. Poza meblami, w salonie dostępna jest szeroka oferta dekoracji i akcesoriów do aranżacji domu, na które składają się m.in. lampy, tekstylia, dywany czy też akcesoria do łazienki, kuchni i jadalni.

Agata sukcesywnie poszerza swoją sieć sprzedaży. Aktualnie trwa budowa salonu firmowego w Kielcach, który ma być drugim co do wielkości sklepem tej marki w Polsce i pierwszym w województwie świętokrzyskim. Otwarcie sklepu w Kielcach planowane jest na listopad 2019. Na początku września planowane jest rozpoczęcie budowy salonu sieci Agata w Toruniu. Docelowo dwukondygnacyjny obiekt będzie miał powierzchnię ponad 12 tys. m2, w tym prawie 8 tys. m2 przypadnie na sam sklep, w którym będą dostępne meble i artykuły wyposażenia wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ