Fot. Salone del Mobile, Milano

Fot. Salone del Mobile, Milano

  • Autor: bm
  • 04 kwi 2019 10:22 (aktualizacja: 07 kwi 2019 14:10)

Zobacz, jakie firmy z Polski wezmą udział w targach "iSaloni 2019" w Mediolanie!

Międzynarodowe targi meblowe w Mediolanie - "iSaloni 2019" odbędą się już wkrótce - w dniach 9-14 kwietnia. Wśród wystawców znajdą się również polscy producenci mebli i oświetlenia.

Jednym ze stałych wystawców targów "Salone del Mobile" jest firma Comforty, która co roku promuje nie tylko swoje kolekcje, ale również polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem na ekspozycji Comforty zobaczymy między innymi projekty Mai Ganszyniec, Jana Kochańskiego, Krystiana Kowalskiego, Doroty Koziary, Alessandro Mendiniego czy Philippe Nigro.

Firma Paged, która również weźmie udział w tegorocznej edycji mediolańskich targów zaprasza na pokaz najnowszych modeli ze swojej oferty, zapowiada także rozszerzenie kolekcji już istniejących oraz prezentację możliwości innowacyjnych technologii, takich jak Duocolor, Paged Prints czy WRB.

Oskar Zięta i jego studio zaprezentują w Mediolanie zaskakujące projekty, które wykraczają poza ramy regularnego projektowania, przełamują stereotypy typowych mebli i wchodzą z kontrowersyjnymi formami w dziedzinę sztuki. Na wystawie zatytułowanej "Meble nieporządku" będzie można obejrzeć m. in. meble wykonane techniką FIDU, a także niezwykłe lustra.

Na "Salone del Mobile", podobnie jak co roku, swoje produkty pokażą również firmy, specjalizujące się w meblach do siedzenia: Fameg i SedJa. Nie zabraknie też polskich producentów oświetlenia, którzy zaprezentują się na tematycznej wystawie "Euroluce". Będą to m. in. firmy: Shilo, Alfa, 4 Concepts, Amplex czy Art Metal.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ