Katarzyna Zielińska na premierze katalogu IKEA 2019. Fot. IKEA

Katarzyna Zielińska na premierze katalogu IKEA 2019. Fot. IKEA

  • Autor: mg
  • 27 sie 2018 09:13 (aktualizacja: 28 sie 2018 10:46)

Zobacz, jakie gwiazdy pojawiły się na premierze katalogu IKEA 2019

23 sierpnia br. w Praskiej Drukarni w Warszawie odbyła się premiera nowego katalogu IKEA 2019. W wydarzeniu udział wzięli m.in. Katarzyna Nosowska, Katarzyna Zielińska oraz Jędrzej Skiba.

Podczas wydarzenia inaugurującego katalog IKEA 2019 goście mieli okazję zwiedzić wystawę domowych aranżacji: zarówno niedużej kawalerki, jak i mieszkania, w którym wielodzietna rodzina znalazła miejsce dla wszystkich jej członków. Historię każdego z domów można poznać podczas przeglądania najnowszego katalogu IKEA.

W imprezie inaugurującej premierę nowego katalogu IKEA wzięło udział wielu artystów. Znane osoby podzieliły się opowieściami o codzienności i swoich czterech kątach. Katarzyna Nosowska opowiedziała o relacjach damsko-męskich i tych między rodzicami a dziećmi, rozgrywającymi się w scenerii domu. Jej nowy felieton powstał specjalnie na potrzeby premiery katalogu! Z kolei Katarzyna Zielińska przedstawiła perypetie singielki, która do dyspozycji ma jedynie niewielką kawalerkę – to wszystko, śpiewając! Zaś znany szerzej młodszemu gronu Jędrzej Skiba przypomniał, jak ważne jest, by zatrzymać się na chwilę w pędzie codziennego życia, żyć w zgodzie z naturą i spędzać czas z najbliższymi nam osobami.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ