Ekspozycja firmy Allcomp na targach Interzum 2017. Fot. Koelnmesse

Ekspozycja firmy Allcomp na targach Interzum 2017. Fot. Koelnmesse

  • Autor: mg
  • 06 maj 2019 14:02 (aktualizacja: 09 maj 2019 08:41)

Zobacz, jakie polskie firmy pojawią się na targach "Interzum 2019"

W dniach 21-24 maja br. w Kolonii odbędzie się kolejna odsłona targów „Interzum”. Wśród wystawców nie zabraknie także firm z Polski.

"Interzum" to najważniejsza impreza wystawiennicza adresowana do dostawców komponentów i akcesoriów dla przemysłu meblarskiego. Przed dwoma laty w targach wzięło udział 1.732 wystawców z 60 krajów całego świata, a wszystkie ekspozycje zajęły wówczas łącznie 187.400 m2. Z ofertą wystawców zapoznało się 69 tys. gości ze 152 krajów. Ok. 50 tys. z nich przybyło spoza Niemiec, co najlepiej pokazuje międzynarodowy charakter wydarzenia i jego rangę w światowym przemyśle meblarskim. Wśród nich dominowali producenci mebli, przedstawiciele sieci handlowych, architekci i projektanci wnętrz. Zdaniem organizatorów, w 2019 roku należy spodziewać się jeszcze lepszych wyników dotyczących zarówno liczby wystawców, jak i zwiedzających.

Tradycyjnie wystawcy zostaną podzieleni w ramach trzech bloków tematycznych. W segmencie „Materials & Nature” będą prezentowane  różnorodne materiały kształtujące wzornictwo mebli, m.in. drewno, forniry, powierzchnie dekoracyjne, laminaty i materiały mineralne, obrzeża i papiery dekoracyjne itp. Z kolei w strefie „Function & Components” znajdą się firmy dostarczające systemy oświetleniowe, komponenty, okucia i akcesoria meblowe. Materiałom tapicerskim i obiciowym oraz dedykowanym im maszynom zostanie poświęcony blok tematyczny pod nazwą „Textiles & Machinery”.

Wśród wystawców nie zabraknie także firm z Polski. Na liście obecnych na targach "Interzum 2019" firm z naszego kraju znalazły się:

- Bartex
- Bester Sklejki
- BizeA
- BJM Technology
- Contec
- Dongsheng Polska
- Drewpol
- EB Akcesoria Meblowe
- Ergomaster
- Fabryka Okuć Laguna
- Folmag
- Forner
- Furnika
- Gamet
- Global Service
- Grass=Hopper Polska
- GTV
- Herkules Wire
- HLT
- Juki Central Europe
- Katarzynki Akcesoria Meblowe
- Komandor
- Krogulec Okleiny
- Lamintex
- Lubelski Fornir
- Miladesign
- Namar
- Nestor Springs
- Nomet
- Panmar
- Patora
- Pawkin
- Pol-Kres Edwood
- Rejs
- Sklejbud
- Sklejka Pisz
- Smyga-Veener
- Solid Wood Solutions for Furniture Siro
- Stal Impex
- Stalmot & Wolmet
- Star Polska
- Trans-Tex
- Wamatex
- VTO Dekor
- W-M Glass
- Zakłady Chemiczne Bochem

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ