Fot. Superbrands

Fot. Superbrands

  • Autor: bm
  • 01 gru 2016 09:55 (aktualizacja: 01 gru 2016 10:20)

Zobacz, kto dostał tytuł Superbrands w branży meblarskiej!

Superbrands to jedno z najszerzej zakrojonych konsumenckich badań rynku w Polsce. Pozwala sprawdzić, jaki jest układ sił w poszczególnych branżach. Oceny dokonują konsumenci, ale także grono niezależnych ekspertów. Jak co roku, na liście najlepszych nie zabrakło firm z branży meblarskiej.

W kategorii Wyposażenie wnętrz/Meble i artykuły wyposażenia wnętrz tytuł Superbrands 2016/2017 otrzymały następujące firmy: Agata Meble, Black Red White, Home&You, IKEA, Kler oraz Vox.

A jak przebiega badanie? Eksperci Superbrands przyglądają się rynkowi, uwzględniając wszystkie istotne marki w każdej z badanych branż. Co roku biorą pod lupę ponad 2.000 marek konsumenckich. Instytut badawczy ARC Rynek i Opinia na zlecenie Superbrands przeprowadza niezależne badanie rynku metodą CAWI na próbie 15.000 respondentów. Obok konsumentów w proces oceny zaangażowanych jest również 50 ekspertów branżowych Rady Marek Superbrands. Badanie konsumenckie na potrzeby edycji 2016/17 realizowane było we wrześniu 2016 r.

Organizacja Superbrands jest jedyną na świecie niezależną jednostką promującą ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację studiów przypadku marek, które – dzięki wyjątkowym korzyściom, jakie oferują – osiągnęły rynkowy sukces. Została powołana do życia w Wielkiej Brytanii w 1994 roku.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ