Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie - edycja 2016

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie - edycja 2016

  • Autor: bm
  • 25 lip 2017 13:03 (aktualizacja: 27 lip 2017 07:11)

Zobacz, kto weźmie udział w targach meblowych w Ostródzie!

Przybywa wystawców tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie. Wygląda na to, że we wrześniu w Expo Mazury nie zabraknie ciekawych ekspozycji. Niektórzy wystawcy wezmą udział w wydarzeniu po raz pierwszy, inni z kolei – to firmy z wieloletnią tradycją udziału w ostródzkich targach.

Obok targowych weteranów takich jak Libro, PMW, Etap Sofa, Benix, Arkos czy Gala Collezione , w dniach 5-8 września 2017 w Ostródzie będzie okazja do obejrzenia oferty zupełnie nowych wystawców lub też tych, którzy powrócili na MTM po latach przerwy.

Do nowych firm w Ostródzie należy między innymi Roland Meble. W jej ofercie, oprócz krzeseł, foteli, hokerów, sof, kanap, loży i puf, znajdziemy również łóżka hotelowe, stoły, szafki nocne, biurka, szafy itp. Firma posiada własną stolarnię, tapicernię, szwalnię i modelarnię, co pozwala na realizacje zamówień zarówno klienta indywidualnego jak i kontraktowego.

Kolejnym nowym wystawcą będzie firma Bertoni - europejski producent innowacyjnych produktów, opierający się na kompetencjach i doświadczeniu włoskich i polskich projektantów, Podczas 44. edycji MTM zaprezentuje między innymi pufy z grubej włókniny z motywami bliskimi naszej branży.

Nowym wystawcą będzie też firma Grahen - producent mebli tapicerowanych z siedzibą w Skarszewach (woj. pomorskie).

Po latach przerwy na 44. edycji Międzynarodowych Targów Meblowych zobaczymy firmę Urban - wyłącznego dystrybutora na Polskę amerykańskich marek np. Ashley Furniture, Legacy Classic czy Universal Furniture.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ