Raport Meble Plus – Produkt Roku 2018 i Forum Branży Meblowej 2018

Raport Meble Plus – Produkt Roku 2018 i Forum Branży Meblowej 2018

  • Autor: mg
  • 22 lut 2018 10:33

Zobacz najnowszy raport meblowy!

Raport „Meble Plus – Produkt Roku 2018 i Forum Branży Meblowej 2018” to e-publikacja poświęcona jednemu z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu branży meblarskiej – rozstrzygnięciu najstarszego branżowego konkursu meblowego oraz cyklowi paneli i dyskusji składających się na Forum Branży Meblowej.

Prezentowany raport jest przede wszystkim owocem kolejnej edycji konkursu „Meble Plus – Produkt Roku”, jednego z najstarszych konkursów produktowych dedykowanych branży meblarskiej. To już 16. edycja wydarzenia tradycyjnie organizowanego przez czasopismo branżowe „Meble Plus”.

Jak co roku, jurorzy wybrali najlepsze produkty dostępne na polskim rynku. Były wśród nich meble tapicerowane i skrzyniowe, zestawy kuchenne i krzesła, akcesoria, komponenty i elementy meblowe, a więc to wszystko, co w postaci finalnego produktu, czyli mebla, trafia do ostatecznego klienta.

Ważną częścią konkursu był też wybór „Człowieka i Firmy Roku”. W ten sposób uhonorowaliśmy zarówno najbardziej wyraziste i znaczące dla branży osobowości, jak i firmy, które od lat wiodą prym w branży, realizują odważne pomysły i nieustannie inwestują w rozwój.

Jednak tym razem nasz raport został uzupełniony o dodatkowe informacje – poświęcone tegorocznej odsłonie Forum Branży Meblowej, które odbyło się 15 lutego br. w Katowicach w ramach 4 Design Days.

Forum Branży Meblowej stanowi doskonałą platformę wymiany wiedzy i doświadczeń między wszystkimi kluczowymi „graczami” rynku meblarskiego. Uczestniczą w nim nie tylko producenci i dystrybutorzy, ale też przedstawiciele handlu, dostawcy maszyn i komponentów oraz projektanci. Podczas ostatniej edycji wydarzenia dyskutowali oni między innymi o roli eksportu w strategii rozwoju polskiego meblarstwa, wpływie designu na rozpoznawalność marek i problemach związanych z rynkiem pracy.

Zapraszamy do lektury! Mamy jednocześnie nadzieję, że za rok spotkamy się na kolejnym Forum Branży Meblowej oraz uroczystej gali wręczenia nagród w naszym konkursie!

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ