Tureckie targi \"MOBEF\" to doskonała platforma B2B dla branży meblowej. Fot. serwis targów

Tureckie targi \"MOBEF\" to doskonała platforma B2B dla branży meblowej. Fot. serwis targów

  • Autor: uk
  • 23 kwi 2015 11:14 (aktualizacja: 28 kwi 2015 09:56)

Zbliża się majowa edycja targów „MOBEF”

W dniach od 7 do 10 maja 2015 roku odbędą się międzynarodowe targi meblowe „MOBEF” w Middle East Expo Center, w Gaziantep, w południowej Turcji. Targi „MOBEF” zyskują na coraz większej popularności. Są jedną z najważniejszych imprez targowych w Turcji, obejmujących wszystkie sektory meblarstwa.

Targi „MOBEF” odwiedzą kupujący z wielu stron świata: z Iranu, Iraku, Grecji, Azerbejdżanu, Egiptu, Libanu, Libii, Tunezji, Maroko, Syrii, Algerii, Jordanu, Arabii Saudyjskiej, Gruzji, Kazachstanu, Turkmenistanu, a także z europy – Polski, Rosji, Ukrainy, Bulgarii, Kosowa, Serbii, Chorwacji. Oferta targowa obejmie zarówno meble o stylistyce minimalistycznej i klasycznej, jak i segment akcesoriów meblowych, dekoracyjnych akcesoriów wyposażenia wnętrz oraz produkty związane z przemysłem drzewnym.

Nieprzypadkowy jest wybór miejsca – Gaziantep, który jest piątym największym miastem w Turcji i jednym z najbardziej rozwojowych – od ostatnich pięciu lat odnotowuje się każdego roku wskaźnik wzrostu wynoszący 20%. Gaziantep to czwarte miasto w Turcji pod względem rozwoju gospodarczego, w tym istotne miejsce zajmuje eksport (Gaziantep znajduje się na 6. miejscu pod kątem wskaźnika wzrostu eksportowego).
 

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ