Prywatny apartament, realizacja 2009. Lokalizacja Ujazdów, Warszawa. Autorzy koncepcji Anna Koszela, Marzena Demkowicz. Zdjęcia Rafał Lipski. Stylizacja Izabela Skorupka

Prywatny apartament, realizacja 2009. Lokalizacja Ujazdów, Warszawa. Autorzy koncepcji Anna Koszela, Marzena Demkowicz. Zdjęcia Rafał Lipski. Stylizacja Izabela Skorupka

  • Autor: bm
  • 15 sty 2018 15:17 (aktualizacja: 20 sty 2018 14:07)

"4 Design Days 2018" - jaki jest gust mieszkaniowy Polaków?

Architektka wnętrz, projektantka produktu, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. 16 lutego w trakcie 4 Design Days w Katowicach Anna Koszela opowie o zmieniających się gustach wnętrzarskich, trendach i potrzebach współczesnych inwestorów.

W 2003 roku założyła autorską pracownię projektową, którą z powodzeniem prowadzi od 13 lat. Poza projektowaniem wnętrz Anna Koszela interesuje się sztuką i wzornictwem przemysłowym, jest m.in. właścicielką wirtualnej Galerii Ornament.

Jej zdaniem rolą projektanta wnętrz jest wydobycie z przestrzeni naturalnego piękna, wyeksponowanie detali i zapewnienie optymalnej funkcjonalności. Ona sama idzie jednak jeszcze o krok dalej, co wyraża się w przewodnim haśle jej pracowni, które brzmi: „Harmonia przeciwieństw”. Architektka dba, aby jej projekty wnętrz były przewrotne, niekiedy zaskakujące. Z duża swobodą zestawia ze sobą elementy kontrastowe, które jednak spójnie ze sobą współistnieją. Od lat współpracuje z mediami wnętrzarskimi i zasiada w jury konkursów branżowych.

W czasie 4 Design Days 2018  Anna Koszela weźmie udział w dyskusji "Mieszkanie polskie. Remontujemy czy urządzamy, czyli wszystko o guście mieszkaniowym Polaków".

Zapraszamy do obejrzenia galerii wnętrz prywatnych i komercyjnych zaprojektowanych przez Annę Koszelę. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ