Fot. Balma

Fot. Balma

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 26 sty 2017 09:40 (aktualizacja: 26 sty 2017 15:00)

"4 Design Days": jak dobrze zaprojektować biuro?

Wśród wystawców tegorocznej edycji "4 Design Days" (16-19 lutego 2017 r.) nie zabraknie firm zajmujących się projektowaniem i urządzaniem przestrzeni biurowej. Jedną z nich jest marka Balma - producent z 38-letnim doświadczeniem w tworzeniu mebli biurowych. Co pokaże Balma w Katowicach?

Balma to prawdziwy pionier wzornictwa biurowego. Zgodnie z autorską filozofią Think Pro zakłada inteligentne wsparcie biznesu po to, by w przemyślanym i nowoczesnym stylu wspierać efektywność pracowników biurowych. 

"Tworzymy meble tak, by dostosować biuro do specyfiki i środowiska pracy. Nasze rozwiązania biorą pod uwagę różne style pracy i zmieniające się w ciągu dnia potrzeby pracowników. Projektujemy i tworzymy dobrą i funkcjonalną przestrzeń biurową, która może być świetną inwestycją każdej firmy" - mówi Anna Śmieszek–Markuszewska, dyrektor marketingu Fabryki Mebli Balma.

Kolekcje mebli biurowych marki Balma będzie można obejrzeć już w dniach 16-19 lutego w trakcie 4 Design Days. Ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

Zobacz więcej: 4 Design Days

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ