.

.

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 15 sty 2019 11:35 (aktualizacja: 17 sty 2019 07:33)

4 Design Days: skorzystaj z bezpłatnych porad projektantów wnętrz

Redakcja magazynu i portalu Dobrzemieszkaj.pl zaprasza na darmowe konsultacje z projektantami wnętrz - czekamy na was w dniach 26 i 27 stycznia w czasie Dni Otwartych 4 Design Days w katowickim Spodku!

Urządzasz swoje pierwsze mieszkanie? W twoim domu pojawił się nowy członek rodziny? A może po prostu potrzebujesz zmiany i nie wiesz, od czego zacząć? Przygotuj pytania, zabierz ze sobą rzut mieszkania lub domu i odwiedź strefę Dobrze Mieszkaj w trakcie 4 Design Days – nasi projektanci podpowiedzą, jak je urządzić, jak dobrać meble i kolory, jak powiększyć małą kuchnię czy odmienić niefunkcjonalną łazienkę.  W dniach 26 i 27 stycznia (od godz. 10.00 do 18.00)  na stoisku naszej redakcji (Spodek) dyżurować będą doświadczeni projektanci wnętrz, którzy odpowiedzą na wszystkie twoje pytania.

Harmonogram porad w strefie Dobrze Mieszkaj w trakcie Dni Otwartych 4 Design Days:

Sobota, 26 stycznia:
Godz 10.00-14.00: Agnieszka Buchta-Swoboda, Tomasz Słomka, Piotr Stanisz, Monika Zawolik-Szczyrbowska
Godz. 14.00-18.00: Anna Gruner, Małgorzata Mataniak-Pakuła, Joanna Ochota, Kinga Śliwa

Niedziela, 27 stycznia:
Godz. 10.00-14.00: Małgorzata Mataniak-Pakuła, Joanna Ochota, Kinga Śliwa
Godz. 12.00-16.00: Mateusz Limanówka
Godz. 14.00-18.00: Anna Gruner, Tomasz Słomka, Piotr Stanisz

W tym roku współpracują z nami:

Agnieszka Buchta-Swoboda
Absolwentka Architektury Wnętrz na Wydziale Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Architekt wnętrz chcący utwierdzić w przekonaniu, że wnętrza mają być szyte na miarę użytkownika, a nie tylko aktualnych trendów. Blogerka tworząca autorskiego bloga mającego na celu zarażenie każdego potrzebą projektowania przyjaznych przestrzeni. Kobieta lubiąca innowacje, zmiany, ale i świadome podejście do życia.
kom. 668 785 104
kontakt@agnieszkabuchta.pl
www.agnieszkabuchta.pl

Anna Gruner
Absolwentka wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach (dyplom 2006). Główny projektant i założycielka A2.STUDIO w 2007 roku. Jest odpowiedzialna za projektowe ingerencje w czyjeś życie, ale też odpowiedzialna za poprawę jego jakości w relacji z otoczeniem. Od wielu lat współpracuje z mediami jako ekspert ( Wydawnictwo Publikator, zasiada w jury konkursu Dobry Design) oraz uczestniczy w wielu konkursach branżowych. Pasjonatka architektury i designu. Ciekawość i pasja powodują, że w poszukiwaniu inspirujących form i faktur, w wolnych chwilach przemierza najróżniejsze zakątki świata, zarówno zatłoczone miejskie labirynty jak i te wysoko ponad poziomem morza.
A2 Studio Pracownia Architektury
kom. 609 827 862
anna.gruner@a2studio.com.pl
www.a2studio.com.pl

Mateusz Limanówka
Absolwent Architektury Wnętrz na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Założyciel i projektant Spacja Studio. Podczas projektowania kładzie nacisk na ścisłą współpracę i komunikację z Inwestorem, starając się sprawić aby każdy projekt odzwierciedlał osobowośći styl życia Użytkowników.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ