Panele dekoracyjne z oferty firmy Proform. Fot. Proform

Panele dekoracyjne z oferty firmy Proform. Fot. Proform

  • Autor: Redakcja
  • 11 sty 2017 11:03

4 DESIGN DAYS. We wnętrzu liczy się niepowtarzalność

W branży wyposażenia wnętrz i designu coraz częściej liczy się to, co niepowtarzalne i wyjątkowe. Personalizacja wnętrza i produktów, które je tworzą, to jeden z najważniejszych trendów tego sezonu. Zobaczmy, co na ten temat mają do powiedzenia wystawcy tegorocznej edycji "4 DESIGN DAYS".

W sklepach z wyposażeniem wnętrz znajdujemy standardowe produkty - to częsta opinia projektantów wnętrz i ich klientów. Sposobem na to jest inwestycja w spersonalizowany design, tworzony z myślą o konkretnym użytkowniku. 

Zapoznać się z ofertą firm stawiających na indywidualne rozwiązania będzie można już niedługo - 16 lutego startują 4 Design Days, których ważną częścią będzie także targowa prezentacja wystawców z branży designu i wyposażenia wnętrz. Jednym z nich jest Proform, producent frontów meblowych i paneli, które świetnie odnajdą się w każdym wnętrzu. 

"Obserwacja monotonnej oferty rynkowej sprawiła, że od początku konsekwentnie tworzymy swój autorski design, który przejawia się nie tylko w nowościach wzorniczych, ale także w innowacyjnych obszarach zastosowań jako dopełnienie funkcji" - mówi Kamila Nocoń, przedstawicielka marki Proform. - "Podczas 4DD będziemy chcieli stać się dla Państwa źródłem inspiracji w tworzeniu nowoczesnych i wyjątkowych wnętrz, zarówno prywatnych jak i komercyjnych, utrzymanych w niebanalnej stylistyce."

Czytaj więcej: Propertydesign.pl

4 DESIGN DAYS

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ