Kolekcja Överallt. Fot. IKEA

Kolekcja Överallt. Fot. IKEA

  • Autor: bm
  • 11 kwi 2019 07:46 (aktualizacja: 12 kwi 2019 10:54)

Afrykańscy projektanci współpracują z IKEA

IKEA zdecydowała się na niestandardową współpracę z afrykańskimi projektantami z branży mody, rzeźby, architektury i projektowania mebli. Efektem jest limitowana kolekcja, której celem jest łączenie kultur, ludzi i tradycji.

Dziesięciu wybitnych afrykańskich projektantów, architektów i artystów połączyło siły z pięcioma projektantami IKEA, tworząc kolekcję nawiązującą do tematu miejskich rytuałów. W skład kolekcji "Överallt" wchodzą meble, zastawa stołowa, tekstylia oraz modna, produkowana w zrównoważony sposób torba na ramię. Krótkoterminowa, limitowana kolekcja pojawi się w sklepach IKEA w maju br. w następujących sklepach IKEA: Janki, Targówek, Wrocław, Poznań, Katowice, Kraków, Gdańsk oraz on-line.

Celem nowej kolekcji, zachęcającej do stworzenia tętniącego życiem miejskiego pokoju dziennego, jest budowanie mostów pomiędzy kulturami, tradycjami oraz ludźmi. Przykuwające wzrok intensywnymi kolorami i ciekawymi wzorami produkty sprawią, że każde wnętrze będzie miało duszę. Zwracają także uwagę, jak istotne są proste, codzienne chwile – spokojne posiłki z przyjaciółmi, budujące dyskusje i inspirujące różnice zdań.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ