Tak wyglądało spotkanie z Akademią Dobrze Mieszkaj w 2018 roku. Fot. PTWP

Tak wyglądało spotkanie z Akademią Dobrze Mieszkaj w 2018 roku. Fot. PTWP

  • Autor: bm
  • 09 sty 2019 10:40 (aktualizacja: 09 sty 2019 14:05)

Akademia Dobrze Mieszkaj na 4 Design Days 2019: jak lepiej mieszkać?

Rodziny i ich potrzeby - to hasło przewodnie tegorocznej edycji Akademii Dobrze Mieszkaj. W trakcie Dni Otwartych 4 Design Days zapraszamy na wykłady, dyskusje, konkursy i bezpłatne porady architektów wnętrz. To już 26 i 27 stycznia w Katowicach!

Kupujesz swoje pierwsze mieszkanie? W twoim poukładanym życiu pojawia się małe dziecko? Zastanawiasz się, jak urządzić pokój dla dwójki dzieci w wieku szkolnym? Dla nastolatka? Jak dostosować kuchnię lub łazienkę do potrzeb seniora? W tegorocznej edycji „Akademii Dobrze Mieszkaj” wzięliśmy na „warsztat” rodziny i ich potrzeby. Redaktorzy „Dobrze Mieszkaj” i zaprzyjaźnieni architekci wnętrz podpowiedzą, jak zaprojektować i urządzić mieszkanie dla singla, pary, rodziny z małym dzieckiem, rodziny z dziećmi w wieku szkolnym, seniora czy osoby niepełnosprawnej.

Pokażemy, o czym warto wiedzieć projektując i urządzając wnętrza, w których każdy w domu będzie mieszkał wygodnie, jakich błędów nie popełniać przystosowując dom do potrzeb małego dziecka czy seniora, jak sprytnie wykorzystać miejsce dla dwójki, a nawet trójki uczniów, jak zadbać o wygodę i dobre samopoczucie nastolatka. Doradzimy także, jak zaprojektować i urządzić mieszkanie na wynajem. 

O tym będziemy mówić!

26 stycznia 2019 r. | 11.00-12.00
Akademia Dobrze Mieszkaj: Pierwsze mieszkanie: dla singla, dla pary. Jak urządzić je wygodnie, modnie i niedrogo?

26 stycznia 2019 r. | 13.30-14.30
Akademia Dobrze Mieszkaj: Uwaga, mały człowiek na horyzoncie! Jak przygotować mieszkanie na nowego członka rodziny, jak zadbać o miejsce dla małego dziecka nawet na bardzo małym metrażu.

27 stycznia 2019 | 13.30-14.30
Akademia Dobrze Mieszkaj: Na drugą połowę życia. Mieszkanie dla osób dojrzałych: co się sprawdzi, czego unikać jak ognia

27 stycznia 2019 r. | 15.15-16.15
Akademia Dobrze Mieszkaj: Na krócej, ale wygodnie i stylowo. Rady, jak zaprojektować i zaaranżować mieszkanie na wynajem

W trakcie Dni Otwartych 4 Design Days (sobota i niedziela od 10.00 do 18.00) redakcja "Dobrze Mieszkaj" zaprasza także na bezpłatne konsultacje z projektantami wnętrz. Urządzasz swoje pierwsze mieszkanie? W twoim domu pojawił się nowy członek rodziny? A może po prostu potrzebujesz zmiany i nie wiesz, od czego zacząć? Przygotuj pytania, zabierz ze sobą rzut mieszkania lub domu i odwiedź strefę Dobrze Mieszkaj w trakcie 4 Design Days – nasi projektanci podpowiedzą, jak je urządzić, jak dobrać meble i kolory, jak powiększyć małą kuchnię czy odmienić niefunkcjonalną łazienkę.

Na stoisku będą dostępne magazyny wnętrzarskie wydawnictwa Publikator/PTWP – Dobrze Mieszkaj, Świat Łazienek i Kuchni, Dom z Przyszłością, katalogi domów Najlepsze Domy oraz magazyny branżowe – Łazienka i Meble Plus. Redakcja zaprasza na rozmowy o pięknych wnętrzach, designie i dobrej architekturze, przy smacznych ciastkach i pysznej kawie:)

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ