Apartament pokazowy Złota 44. Fot. Galeria Heban

Apartament pokazowy Złota 44. Fot. Galeria Heban

  • Autor: bm
  • 12 lip 2019 14:59 (aktualizacja: 16 lip 2019 09:11)

Apartament pokazowy z designerskimi meblami

Meble renomowanych, m.in. włoskich marek, wypełniły apartament pokazowy Fiore Verde przy Złotej 44 w Warszawie. Nie zabrakło wśród nich również prawdziwych ikon designu.

Złota 44 to najbardziej prestiżowy adres w Polsce i najwyższy apartamentowiec, którego autorem jest światowej sławy architekt Daniel Libeskind. Na 33. piętrze powstał apartament Fiore Verde, zaaranżowany przez Galerię Heban. Projekt wnętrza stworzył duet architektów – Ines Lulkowska i Tomasz Tronina z pracowni Innovattio Architecture. W efekcie współpracy powstała piękna przestrzeń, nasycona ciepłymi kolorami i pełna wyrafinowanej elegancji. Zależało nam, aby wnętrze mieszkania miało ponadczasowy charakter, aby na długo zapadało w pamięci. Miała to być przestrzeń piękna i funkcjonalna. Starannie wybraliśmy marki, które podkreślą wyjątkowy styl mieszkania – opowiada Bartosz Góralewski z Galerii Heban.

Apartament został wyposażony w najlepsze światowe wzornictwo i unikalne detale. Wśród mebli nie zabrakło wnętrzarskich ikon designu: stołu Anapo od Driade z mocno wyeksponowaną konstrukcją, która czyni stół ozdobą każdego wnętrza, lustra Christine i stolika Roy z włoskiej manufaktury Fiam Italia. Sofa Essential marki Edra przyciąga uwagę intensywnym kolorem burgundu. Włoskie marmury, trawertyn, dębowa podłoga oraz możliwość sterowania urządzeniami za pomocą smartfona lub dedykowanego urządzenia, to tylko niewielka część oferowanych udogodnień.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ