Kuchnia Domin. Fot. Black Red White

Kuchnia Domin. Fot. Black Red White

  • Autor: bm
  • 28 sie 2017 13:49 (aktualizacja: 31 sie 2017 08:32)

Białe meble kuchenne - ponadczasowe i uniwersalne

Zachwycają świeżością i bezpretensjonalnym urokiem. Pasują do każdego stylu - zarówno do nowoczesnego, jak i prowansalskiego, skandynawskiego czy rustykalnego. Dobrze czują się w przestronnym wnętrzu i niewielkim aneksie. Białe meble kuchenne zawsze znajdą swoich zwolenników na polskim rynku.

Białe meble kuchenne znajdziemy w ofercie niemal każdego producenta, lansowane są co roku zarówno przez polskie firmy, jak i renomowane marki zagraniczne na międzynarodowych targach meblowych. Biel to idealny kolor dla wszystkich tych, którzy nie mogą się zdecydować, jaka ma być ich kuchnia - będzie bowiem doskonałym tłem dla przeróżnych dodatków. Dzięki temu wyposażona w białe meble kuchnia nigdy nie będzie monotonna i łatwo będzie zmienić jej wystrój. 

Do białych mebli kuchennych pasują blaty w kontrastowych kolorach, wykonane zarówno z laminatów, jak i z litego drewna, naturalnego kamienia czy kompozytów. Dobrze wyglądają w formie wysokiej zabudowy, ponieważ nie przytłaczają wnętrza, zarówno w wydaniu matowym, jak i i wykończone w wysokim połysku. Projektanci zabudowy kuchennej często zestawiają białe fronty z elementami w kolorach drewna lub w szarościach - to chyba najmodniejsze w tym sezonie połączenia.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ