Fot. Vigo

Fot. Vigo

  • Autor: bm
  • 13 gru 2018 11:34 (aktualizacja: 17 gru 2018 13:26)

Białe meble kuchenne - w duetach z innymi kolorami

Biel wciąż wydaje się najmodniejszym dekorem w aranżacjach kuchennych, a w zestawieniu z drewnem lub innymi kolorami tworzy niepowtarzalne duety.

Cenimy jej świeżość i uniwersalność, a w modnych aranżacjach chętnie łączymy ją nie tylko z drewnem, ale i wyrazistymi kolorami. Wybór bieli dla wielu posiadaczy kuchni jest oczywisty. Lubimy biel, bo jest miła dla oka i wcale nie chcemy z niej rezygnować. Pozostaje zastanowić się jedynie, z jakimi dekorami ją skomponować, aby zachować estetykę bieli, a jednocześnie wprowadzić do kuchni nieco ożywczych elementów i naturalnej przytulności. Biel nie tylko doskonale wypada w roli głównej, ale stanowi idealne tło dla barwnych dodatków.

Zestawienie bieli z drewnem to już kuchenna klasyka i jeden z najbardziej atrakcyjnych wizualnie duetów - biel, zarówno w wydaniu matowym, jak i połyskującym idealnie komponuje się z dekorami inspirowanymi rysunkiem drewna w szerokiej gamie odcieni i struktur.

Biel przełamana czernią to mocny duet i bardziej spektakularny look zabudowy meblowej. Wystarczy nawet niewielki, ale wyrazisty akcent w postaci czarnych uchwytów, aby ożywić ascetyczną biel i zdynamizować wnętrze. Pomimo zdecydowanego i bardziej drapieżnego charakteru, to zestawienie ponadczasowe, a tym samym zawsze modne.

Biel poprawia optykę pomieszczeń, daje poczucie świeżości i czystości. Jej mocnym atutem jest również łatwość tworzenia atrakcyjnych kompozycji z całą paletą barw, co stwarza niezwykłe możliwości aranżacyjne. Biel można estetycznie łączyć nie tylko z drewnem, ale i innymi kolorami, uzyskując oryginalne kompozycje stylistyczne. Efektem takiego biało-kolorowego miksu będzie nie tylko ciekawa gra kolorów, ale również „odciążenie” wizerunku wnętrza.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ