Realizacja Sztyblewicz Architekci/Aqform

Realizacja Sztyblewicz Architekci/Aqform

  • Autor: bm
  • 13 maj 2019 08:22 (aktualizacja: 14 maj 2019 12:33)

Białe meble, szare dodatki – nowoczesny apartament z nutą glamour

Dominują tu biel i szarość, odrobina czerni i srebra. Motywy roślinne podkreślają kobiecy charakter wnętrze. Apartament zaprojektowali architekci z pracowni Sztyblewicz Architekci.

Inwestorce zależało na funkcjonalności połączonej z estetyką. W aranżacji wnętrz udało się wprowadzić kilka elementów glamour, dzięki czemu przestrzeń zyskała bardziej kobiecy charakter. Mieszkanie składa się z czterech pomieszczeń - z salonu połączonego z aneksem kuchennym i holem, sypialni, pokoju gościnnego oraz łazienki. Całkowita powierzchnia apartamentu liczy 60 m².

Dominuje tu przede wszystkim biel oraz szarość, przeplatana czernią, ale tylko w dodatkach i oświetleniu w kuchni. Biel to przede wszystkim meble – zarówno szafki, jak i stół. Architekci w tym projekcie zaproponowali, aby profile szafek przy wejściu były srebrne, dzięki czemu idealnie połączyły się z szarą sofą i dywanem. Przechodząc do salonu, widzimy tapetę z motywem roślinnym. Motyw kwiatów przeniesiono również do sypialni, dzięki temu ta przestrzeń również zyskała przytulny charakter.

Kuchnia to miejsce, w którym architekci wykorzystali każdą wolną przestrzeń – szafki od podłogi do sufitu dają spore możliwości przechowywania. Kuchnia cała w biało–szarej zabudowie z efektem marmuru na ścianie daje efekt minimalizmu. Efekt ten utrzymuje również minimalistyczne oświetlenie AQForm.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ