Fot. Vondom/Everspace

Fot. Vondom/Everspace

  • Autor: bm
  • 25 kwi 2018 08:38 (aktualizacja: 26 kwi 2018 09:44)

Biuro na świeżym powietrzu - zobacz nowe kolekcje mebli!

Dzięki nowoczesnym kolekcjom mebli outdoor, można z powodzeniem zaaranżować nie tylko taras czy ogród, ale także wygodne... biuro pod gołym niebem.

Jeśli zależy nam na funkcjonalności, a przy tym na oszczędności przestrzeni, pomysłowym, a zarazem skutecznym rozwiązaniem jest wykorzystanie mebli, które już znajdują się w naszym biurze. Warto postawić na minimalizm. Proste formy zyskały popularność i są obecne również w propozycjach outdoorowych. W minimalistyczną stylistykę świetnie wpisuje się krzesło Tulli - projekt Tomka Rygalika dla firmy Noti. Innowacyjność mebla polega na zastosowaniu technologii rotomouldingu wykorzystanej na dwa sposoby: jako kompletnego siedziska z przeznaczeniem na zewnątrz, jak i rdzenia dla wersji tapicerowanej, skierowanej do wnętrz. Uzupełnieniem fotela jest stabilny stolik kawowy Tulli, którego cechą charakterystyczną są perforacje - oczka, które przepuszczają promienie słońca.

Hiszpańska marka Vondom ma w swojej ofercie wiele wyjątkowych propozycji. Warto zwrócić uwagę na serię Vertex zaprojektowaną przez ikonę współczesnego designu – Karima Rashida. Inspiracją do ich stworzenia była japońska technika origami. Kolekcja dostępna w różnych kolorach, a także w wersji matowej, lakierowanej i z podświetleniem LED. Uzupełnieniem kolekcji są krzesła oraz stoły w kilkunastu wymiarach oraz możliwościach wyboru kształtu blatu. Innym przykładem doskonałego outdoorowego designu może być kolekcja F3 Vondom, której cechą charakterystyczną jest futurystyczna linia. W jej skład wchodzą krzesła, stoły, fotele i leżaki. Jeśli natomiast wolimy ponadczasowy wygląd mebli, doskonale sprawdzi się Frame Vondom zaprojektowana przez Ramona Esteve. Kolekcja, w skład której wchodzą: stołki, stoły, krzesła, fotele i leżanki, charakteryzuje się spokojnym, geometrycznym kształtem.

Wielofunkcyjne propozycje dostępne w ofercie marki Everspace świetnie sprawdzają się nie tylko we wnętrzach, ale również na tarasach, balkonach i ogrodach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ