Natural Pharm projekt Massive Design. Fot. Szymon Polański

Natural Pharm projekt Massive Design. Fot. Szymon Polański

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 cze 2019 14:17 (aktualizacja: 24 cze 2019 13:57)

Biuro na warszawskim Mokotowie - nowy projekt Massive Design

Proste i funkcjonalne meble, kącik z miękkimi sofami, kuchnia z regałem na książki i... podwieszana ogrodowa huśtawka - tak wygląda biuro Natural Pharmaceuticals. To najnowszy projekt Massive Design, zrealizowany w budynku Graffit na warszawskim Mokotowie.

Inwestorowi zależało na tym, aby nowe biuro było przyjazne i komfortowe dla pracowników oraz pokazywało skandynawskie korzenie firmy. Projektanci posługiwali się więc możliwie najprostszymi środkami wyrazu architektonicznego stawiając na naturalną kolorystykę i kierując się w stronę prostych i funkcjonalnych rozwiązań meblowych.

Ważnym aspektem projektowym był komfort akustyczny pracowników. Kluczową decyzją było pozostawienie sufitów akustycznych oraz wyposażenie powierzchni w rozwiązania pomagające izolować źródła hałasu, jak budki telefoniczne, czy zamykane budki do spotkań i wideokonferencji. Wszystkie sale konferencyjne oraz pomieszczenie kuchenki wyposażono w ścianki szklane o podwyższonej izolacyjności akustycznej, a prowadzące do nich drzwi w progi samoopadające. Te rozwiązania doskonale wspierają pracę na open space i czynią ją efektywniejszą.

Czytaj więcej na: Propertydesign.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ