Wystawa Bye, bye office

Wystawa Bye, bye office

  • Autor: bm
  • 17 marz 2017 08:40 (aktualizacja: 20 marz 2017 13:50)

"Bye bye office" - wystawa firm Noti i Balma

„Bye, Bye office!” to wystawa prezentująca holistyczne podejście do aranżacji miejsca pracy, którą przygotowały marki Noti i Balma i którą można oglądać do 17 marca na "Arena Design". Pokazuje ona rozwiązania, które pozwalają na dostosowanie do różnych stylów pracy w nowoczesnym biurze i poza nim.

Zmiany stylu życia, zmiany w podejściu do pracy, wyborze rodzaju kariery, poświęcania i spędzania ograniczonego czasu czy wolność w podejściu do schematów rodzinnych znacząco wpływają na funkcjonowanie i wygląd miejsca pracy. Pracodawcy oferujący tylko fotel, biurko i telefon muszą zrozumieć, że wokół kandydata na to stanowisko krąży wiele innych motywatorów, drzemią w nich potrzeby spełnienia, pracownicy mają różne osobowości i style pracy. Firmy kierujące się holistycznym podejściem do aranżacji miejsca pracy inwestujące w tak zaprojektowane i wyposażone biuro zyskują na lepszych, energicznych, bardziej efektywnych zespołach oraz ich mniejszej rotacji i mniejszym kosztom pozyskiwania nowych specjalistów.

Balma i Noti proponują architektom i inwestorom rozwiązania, które pozwalają na dostosowanie do różnych stylów pracy w nowoczesnym biurze i poza nim, sprzyjają przyjaznej atmosferze i kreatywności, zapewniają wygodę siedzenia i komfort akustyczny. Przedstawiają koncepcję projektowania przestrzeni do pracy indywidualnej i zespołowej, do spotkań formalnych i nieformalnych, odpoczynku i rozwijania relacji między pracownikami. Kreują miejsce, które zakłada dbanie o samopoczucie i zdrowie, stymuluje świeże pomysły, obniża poziom hałasu. Te rozwiązania pomagają zredukować stres, zmęczenie i rozdrażnienie, czy nawet oczyszczać powietrze ze smogu.

W koncepcji przestrzeni biurowej „Bye, Bye office!” ważne są rozwiązania, które dają możliwość szybkiej zmiany pozycji pracy i umożliwiają ruch. Jest to związane z codziennymi potrzebami rozluźnienia napięć fizycznych, redukcji stresu, pozbycia się bólu wynikającego z siedzącego trybu pracy.

"Wprowadzając do biura tradycyjnego czy domowego rozciąganie i naukę koncentracji, nakłaniamy do zdrowych nawyków, które można łatwo wcielić w codziennie życie. Dzięki nim pracownicy mają więcej energii, lepsze samopoczucie. Dlatego, oprócz stołów przystosowanych do pracy na stojąco czy pufa bazującego na piłce gimnastycznej, proponujemy przerwę na jogę.(...)  – mówi Anna Bejnarowicz, dyrektor marketingu Noti.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ