Stoisko Grynasz Studio na targach iSaloni w Mediolanie. Fot. Grynasz Studio

Stoisko Grynasz Studio na targach iSaloni w Mediolanie. Fot. Grynasz Studio

  • Autor: mg
  • 15 maj 2018 16:08 (aktualizacja: 16 maj 2018 11:25)

Co zaprezentowało Grynasz Studio na "Salone del Mobile"?

W dniach 17-22 kwietnia br. w Mediolanie odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w branży wnętrzarskiej – targi "iSaloni". Wśród obecnych tam designerów pojawili się także przedstawiciele Grynasz Studio.

Ekspozycja Grynasz Studio utrzymana była w minimalistycznej stylistyce, z wyraźnym akcentem kobaltu, będącym charakterystycznym motywem w ich komunikacji. Wystawa była kontynuacją tej, którą duet zaprezentował podczas "Tokyo Design Week 2016". Elementy, będące wtedy w fazie prototypowania, podczas targów w Mediolanie zostały już oficjalnie wprowadzone. 

Szczególną uwagę zwiedzających skupiał system "Ład" marki Fam Fara, który swoją premierę miał w 2016 roku na targach "Tokyo Design Week". Składa się on z modułowych mebli, które można dowolnie ze sobą komponować. W efekcie otrzymać można spersonalizowane biurko, meblościankę-półkę czy np. organizer.

Dużym zainteresowaniem cieszył się również zaprojektowany dla marki Marbet Style fotel "Corbu". Prosty, modernistyczny projekt siedziska z rurkowymi nóżkami to propozycja ponadczasowa i uniwersalna, adresowana przede wszystkim do osób ceniących klasykę. Zwiedzający mieli także okazję jako pierwsi obejrzeć najnowszy projekt Grynasz Studio, inspirowany modernistyczną mozaiką modułowy wazon "Talia".

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ