Apartament w sklejce. Proj. Artes Design i SZARA/studio

Apartament w sklejce. Proj. Artes Design i SZARA/studio

  • Autor: bm
  • 27 lis 2018 11:19 (aktualizacja: 29 lis 2018 12:40)

Daria Burlińska prelegentką FDD 2018: zobacz prace zdolnej projektantki

Jej projekty zyskały uznanie międzynarodowego gremium i są prezentowane na najbardziej prestiżowych targach wyposażenia wnętrz. W trakcie Forum Dobrego Designu weźmie udział w dyskusji o oświetleniowych trendach.

Daria Burlińska – projektantka, absolwentka wydziału Architektury i Wzornictwa ASP w Poznaniu (obecnie UAP). Właścicielka marki oświetleniowej DBWT.PL oraz pracowni wnętrz SZARA/studio.  Specjalizuje się również w projektowaniu wnętrz użyteczności publicznej. Projektowała dla m.in.: Pizza Hut, Galerii Miejskiej Arsenał, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Klubokawiarni Meskalina oraz dla wielu inwestorów indywidualnych. Prowadzi warsztaty kreatywne dla dorosłych i dzieci. Jej wideoporadnik „Zadania domowe” jest jednym z najczęściej pobieranych tytułów wśród polskich podcastów kulturalnych z iTunes. 

6 grudnia Daria Burlińska weźmie udział w sesji dyskusyjnej "W lepszym świetle", która odbędzie się w ramach Forum Dobrego Designu 2018. Zarejestruj się, aby uczestniczyć w FDD 21018: www.forumdd.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ