Wnętrze podzielone przy pomocy regału. Realizacja Viva Design/Dekorian

Wnętrze podzielone przy pomocy regału. Realizacja Viva Design/Dekorian

  • Autor: bm
  • 07 lis 2018 09:05 (aktualizacja: 08 lis 2018 11:44)

Designerskie meble, funkcjonalny podział wnętrza - zobacz apartament w Warszawie!

Strefa wypoczynkowa płynnie łączy się tu z jadalnią. Przy dużym stole marki Cattelan Italia znajdzie się miejsce na osiem osób. Stąd już tylko krok do świetnie zakomponowanej kuchni. To warszawski apartament zaprojektowany przez Viva Design.

Przestrzeń 130-metrowego mieszkania została podzielona na dwie strefy, tak żeby mogła z niej wygodnie korzystać czteroosobowa rodzina. W części dla dzieci znalazły się pokoje dla syna i córki, każdy z osobną łazienką, a w części dla rodziców, ich sypialnia z łazienką oraz garderoba. Wspólną przestrzeń dla domowników i odwiedzających ich gości tworzy przestronny salon z otwartą kuchnią, gabinet, który jeśli jest taka konieczność, pełni rolę dodatkowego pokoju gościnnego oraz tzw. część gospodarcza z dużą pralnią i toaletą dla gości. 

Mieszkanie robi wrażenie już od wejścia. Na wprost drzwi rzuca się w oczy efektowna szklana mozaika z kwiatowym wzorem zaprojektowanym specjalnie na zamówienie gospodarzy. Pomysłowym rozwiązaniem w przedpokoju jest wnęka z pięknym onyksem. Tu można przysiąść np. podczas ubierania butów. To rozwiązanie ukryto w dużej szafie na okrycia wierzchnie z frontami wykonanymi ze spieków kwarcowych Laminam.

Salon od hallu oddziela regał zrobiony według projektu Viva Design, z chromowanym stelażem i półkami obitymi skórą. Za nim zaczyna się część wypoczynkowa z kominkiem i dużą biblioteką oraz wygodnymi skórzanymi sofami. Strefa wypoczynkowa płynnie łączy się tu z jadalnią. Przy dużym stole marki Cattelan Italia znajdzie się miejsce na osiem osób. Stąd już tylko krok do świetnie zakomponowanej kuchni. To królestwo pani domu, gdzie liczą się nie tylko ergonomiczne rozwiązania, ale i estetyka. Panuje tu nieskazitelny porządek bo większość sprzętów została ukryta w przepastnej zabudowie meblowej z pięknymi frontami obłożonymi kamienną okładziną. Szafki kuchenne ustawione w kształt litery L zostały zrobione na zamówienie u stolarza. Fornir w ciepłym, miodowym kolorze pięknie kontrastuje z kamiennymi detalami. Na blatach i ścianach zastosowano jasny kwarcyt. Spora wyspa kuchenna z wmontowaną płytą indukcyjną to dodatkowy blat do pracy, ale też do spożywania szybkich posiłków. Po dniu pełnym wrażeń pora na relaks, ale także na sen. W sypialni właścicieli pierwsze skrzypce gra wielkie łóżko marki Selva. Tuż obok zaaranżowano garderobę z frontami z przydymionego szkła.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ