Apartament Glace Złotej 44. Projekt Aksonometria

Apartament Glace Złotej 44. Projekt Aksonometria

  • Autor: bm
  • 14 sie 2019 13:44 (aktualizacja: 20 sie 2019 10:51)

Designerskie meble i zabawa formą – nowy apartament na Złotej 44

Ekskluzywne meble i dodatki topowych marek, aranżacyjny eklektyzm, zabawa formą i wzorami… Nowy apartament Glace na Złotej 44 to połączenie klasyki, glamour i nowoczesności.

Nowy apartament Glace na 29 piętrze Złotej 44 to kompilacja różnych stylów zamkniętych w nowoczesnej przestrzeni o powierzchni ponad 137 m². Mieszkanie, zaprojektowane przez pracownię Aksonometria, składa się z rozległego salonu z panoramicznymi oknami wychodzącymi na zachodnią i północną część Warszawy, wydzielonej kuchni otwartej na jadalnię, przestronnych korytarzy, sypialni połączonej z okazałą garderobą oraz łazienki z wanną i prysznicem. Stałe elementy wyposażenia zostały wykonane według aranżacji londyńskiego studia Woods Bagot. Już od progu można podziwiać podłogę z orzecha amerykańskiego, w kuchni zachwycają elementy z czarnego marmuru, a wśród dodatków znajdziemy sprzęty gospodarstwa domowego topowych marek.

Studio Aksonometria, wykańczając apartament, skorzystało z najwyższej jakości materiałów
i wyszukanych, międzynarodowych marek – polskich, niemieckich i austriackich klasy premium.
W apartamencie nie brakuje kultowych projektów firmy Rolf Benz np. elegancka sofa Nuvola, czy firmy Huelsta - nowoczesna kolekcja Navis do jadalni. Dla kolekcjonerów przestrzeń została wypełniona nietuzinkowymi dziełami sztuki, wykonanymi przez autorską firmę cenionego projektanta Oskara Zięty – Zięta Prozessdesign. Ich kształty idealnie wpisują się całą koncepcję tworząc spójną całość apartamentu w chmurach. Na ścianach wyeksponowane zostało malarstwo Aleksandry Niemczyk, autorki mieszkającej w Norwegii.

Sztuką jest dopasowanie - skrojenie wnętrza na miarę… kolory natury, monochromatyczne biele, szarości - w otoczeniu żywej zieleni w apartamencie GLACE naturalnie wpisują się w zewnętrzne krajobrazy. Rozmyte barwy błękitu w dodatkach łączą nas z niebem, będącym najpiękniejszym tłem. Aranżujemy wnętrza wsłuchując się w potrzeby ludzi „szyjąc meble na miarę!- mówi Agnieszka Piętera, Właściciel Aksonometria.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ