Meble Corbu. Fot. Marbet Style/Everspace

Meble Corbu. Fot. Marbet Style/Everspace

  • Autor: bm
  • 23 marz 2018 07:26 (aktualizacja: 26 marz 2018 12:21)

Designerskie perełki wśród mebli biurowych

Już dawno minęła era nieciekawych, szarych i smutnych miejsc pracy. Dziś projektanci mebli i wyposażenia biurowego stawiają na kolory, nowoczesne rozwiązania i ergonomiczne sprzęty, które ułatwiają i uprzyjemniają pracę.

Ciekawą propozycją, pozwalającą stworzyć wyjątkową aranżację w holu, poczekalni lub strefie relaksu są pufy modułowe Tapa, zaprojektowane przez Przemysława Maca Stopę dla Nowy Styl Group. Dzięki zróżnicowanym kształtom można dowolnie zmieniać ich konfigurację i układ, w zależności od aktualnych potrzeb. Fanom minimalizmu natomiast, z pewnością przypadnie do gustu sofa Hover - projekt Tomasza Rygalika dla marki Profim. Mebel ten sprawia wrażenie zawieszonego w powietrzu, a jego wyrazisty charakter dodatkowo podkreśla metalowa podstawa dostępna w różnych kolorach.

Ciszę i komfort w otwartych przestrzeniach zapewnią panele akustyczne Groove, zaprojektowane przez Tomasza Augustyniaka na zamówienie firmy Marbet Style. To idealne połączenie dobrego designu i funkcjonalności. Pozwalają one dowolnie zarządzać akustyką w pomieszczeniach i wyizolować strefy relaksu bądź cichego miejsca do pracy. Warto też zwrócić uwagę na kolekcję mebli tapicerowanych Corbu, zaprojektowaną przez Martę Niemywską-Grynasz i Dawida Grynasza z Grynasz Studio dla Marbet Style. Modernistyczne meble wypoczynkowe są inspirowane projektami jednego z najsłynniejszych światowych architektów - Le Corbusiera.

Prawdziwą perłą w biurowej przestrzeni są meble inteligentne, które odpowiadają na różnorodne potrzeby pracowników. Kompletny System Balma PLUS to linia biurek i stołów regulowanych elektrycznie, którymi można sterować wprost z komputera lub smartfona. Realnego kształtu projektowi Balmy nadali Wiktoria Lenart oraz Piotr Kuchciński.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ