.

.

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 04 gru 2018 10:55 (aktualizacja: 05 gru 2018 15:07)

Dobry Design 2019: kto wygra w tym roku? Zapraszamy na galę rozdania nagród!

Już 6 grudnia odbędzie się Forum Dobrego Designu - wyjątkowe wydarzenie organizowane przez magazyn Dobrze Mieszkaj i portal Dobrzemieszkaj.pl. Jego zwieńczeniem będzie gala wręczenia nagród w konkursie Dobry Design 2019. Kto w tym roku otrzyma tytuły przyznawane przez największe jury w Polsce?

Ponad 200 produktów, 12 kategorii i największe w Polsce, bo aż 150-osobowe jury złożone z projektantów i architektów wnętrz - tegoroczna edycja konkursu Dobry Design zbliża się już do finału! Zapraszamy na galę wręczenia nagród, która odbędzie się 6 grudnia w Centrum Praskim Koneser w trakcie Forum Dobrego Designu 2018. Galę poprowadzi dziennikarka telewizyjna Anna Senkara.

Konkurs Dobry Design to projekt, który ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Producenci i dystrybutorzy zgłosili w tym roku swoje propozycje w 12 konkursowych kategoriach:

1. Przestrzeń pokoju dziennego
2. Przestrzeń sypialni i garderoby
3. Przestrzeń kuchni
4. Przestrzeń łazienki
5. Przestrzeń dziecka 
6. Podłogi i ściany
7. Drzwi i okna
8. Otoczenie domu
9. Nowoczesne technologie
10. AGD
11. Wnętrza i obiekty publiczne
12. Software i hardware dla architekta

Siłą konkursu Dobry Design jest profesjonalne jury, złożone ze 150 architektów i projektantów wnętrz, którzy oceniają wszystkie zgłoszone produkty. 

Forum Dobrego Designu - jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Bądźcie z nami 6 grudnia w Centrum Praskim Koneser w Warszawie!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ