Dobry Design 2019 - raport specjalny

Dobry Design 2019 - raport specjalny

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 04 sty 2019 15:46 (aktualizacja: 08 sty 2019 10:58)

Dobry Design 2019: zobacz raport specjalny!

Za nami VI edycja Forum Dobrego Designu, które zwieńczyła gala rozdania nagród w konkursie Dobry Design 2019. Zapraszamy do lektury raportu specjalnego poświęconego tym wydarzeniom.

6 grudnia 2018 r. odbyła się VI już edycja Forum Dobrego Designu. Po raz pierwszy spotkaliśmy się w nowej lokalizacji – inspirujących wnętrzach zrewitalizowanego Centrum Praskiego Koneser. Frekwencja dopisała, a goście, wśród których znaleźli się architekci, projektanci i wielbiciele dobrego wzornictwa mogli wysłuchać 25 dyskusji, wykładów i prezentacji oraz zobaczyć z bliska ofertę wielu firm z branży w części wystawienniczej. Na trzech scenach Forum Dobrego Designu pojawiło się ponad 50 prelegentów!

Zwieńczeniem wydarzenia była uroczysta gala wręczenia nagród w 8. już edycji konkursu Dobry Design. Najciekawsze produkty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz oceniło największe jury w Polsce - w jego skład weszło aż 150 architektów wnętrz.

Ze wszystkimi nagrodzonymi, wyróżnionymi oraz zgłoszonymi do konkursu produktami mogą się Państwo zapoznać w części katalogowej niniejszej publikacji. Dla tych, których ominęło Forum Dobrego Designu oraz tych, którzy chcieliby nasze wydarzenie przeżyć jeszcze raz, przygotowaliśmy obszerną relację ze spotkania. Zapraszamy także gorąco do lektury rozmów z wyjątkowymi gośćmi specjalnymi Forum Dobrego Designu.

Życzymy przyjemnej lektury, gratulujemy wygranym i zapraszamy za rok!

Justyna Łotowska, redaktor merytoryczna Forum Dobrego Designu

ZOBACZ RAPORT

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ