Centrum wyposażenia wnętrz Domoteka. Fot. Domoteka

Centrum wyposażenia wnętrz Domoteka. Fot. Domoteka

  • Autor: mg
  • 10 wrz 2018 09:55 (aktualizacja: 10 wrz 2018 12:34)

Domoteka zaprezentuje się na "Forza Italia 2018"

Centrum wyposażenia wnętrz Domoteka weźmie udział w "Forza Italia 2018". Wydarzenie adresowane do miłośników włoskiej kultury odbędzie się 15 września br. w podwarszawskich Krubkach-Górkach.

W Pałacu Alexandrinum juz po raz siódmy spotkają się amatorzy włoskiego stylu życia. Na "Forza Italia" znajdzie się także strefa z włoskim wzornictwem. Warszawskie centrum designu Domoteka zaprezentuje meble Olta Concept Store, dostępne u jednego z najemców Domoteki.

Nie bez przyczyny włoskie wzornictwo cenione jest na całym świecie. Elegancka forma, funkcjonalność i doskonałe materiały – te cechy mebli doceniają nasi klienci. Produkty o włoskim designie są chętnie kupowane, bo mają w sobie ponadczasowe piękno i przez długie lata służą nam w naszych w domach. "Forza Italia" to doskonała okazja, by zaprezentować choćby kilka z nich – mówi Agata Brzezińska, head of CEE pradera Management Poland, spółki będącej właścicielem Domoteki.

W salonach sprzedaży w Domotece dostępnych jest kilkadziesiąt włoskich marek – między innymi Alessi, Alivar, Fiam, Ditre Italia, Miniforms, Ethimo, Zanotta. W samym Olta Concept Store kupić można meble do wyposażenia salonu, jadalni, sypialni czy garderoby takich marek, jak Arketipo, Cattelan Italia, Sitap, Lestrocasa Firenze i Midj.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ