Fot. Wajnert

Fot. Wajnert

  • Autor: bm
  • 28 lut 2019 13:36

Dwie sofy w salonie - popularny rynkowy trend

Coraz częściej stosowanym rozwiązaniem we wnętrzach jest zestawianie dwóch pasujących do siebie sof, z ewentualnym dodatkiem fotela. Takie wnętrza lubią klienci, którzy spędzają dużo czasu w strefie dziennej.

Salon z dwiema sofami i fotelem, to coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie, które z powodzeniem zastępuje popularny narożnik czy klasyczną kanapę z fotelem. Co sprawia, że zestawy wypoczynkowe typu 3+2+1 cieszą się tak dużym zainteresowaniem? W tak umeblowanym salonie od razu po wejściu czujemy estetyczną harmonię.

Dwuosobowe i trzyosobowe sofy (m. in. marki Gala Collezione) projektowane są w przeróżnych stylach. Znajdziemy tu nawiązujące do klasycznych chesterfiedów pikowania (kolekcja Voss) oraz proste, minimalistyczne bryły (kolekcja Monday). Niektóre łączą w sobie styl skandynawski z nutą eklektyzmu (kolekcja Forli), inne natomiast skupiają się na maksymalnym „wtuleniu” użytkownika w mebel (kolekcja Mello). Poszczególne elementy można ustawić blisko siebie, tworząc tym sposobem wydzieloną strefę wypoczynku, lub ustawiając je w pewnej odległości zaakcentować nimi poszczególne funkcje. 

Jeśli boimy się eksperymentów, przed zakupem mebla Gala Collezione proponuje bezpłatne skorzystanie z mobilnej aplikacji View at Home i sprawdzenie, jak zestaw 3+2+1 będzie prezentował się w naszym wnętrzu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ