Wnętrza pokoi w hotelu Raffles Europejski Warsaw. Fot. Materiały prasowe

Wnętrza pokoi w hotelu Raffles Europejski Warsaw. Fot. Materiały prasowe

  • Autor: mg
  • 21 lut 2018 09:35 (aktualizacja: 22 lut 2018 14:03)

Ekskluzywny hotel został wyposażony w meble w stylu art deco

Raffles Europejski Warsaw, jeden z najbardziej wyczekiwanych hoteli na świecie według amerykańskiego magazynu „Vogue”, zaprezentował ekskluzywne wnętrza. Charakterystycznymi elementami wystroju pokojów i apartamentów są ręcznie robione meble nawiązujące do stylu art deco.

Raffles Europejski Warsaw, którego otwarcie planowane jest w najbliższych tygodniach, będzie dwunastym hotelem marki Raffles Hotels & Resorts na świecie. Historia marki sięga 1887 roku, kiedy to został otwarty pierwszy słynny hotel Raffles w Singapurze. Luksusowe obiekty Raffles Hotels & Resorts są znane między innymi w Paryżu, Dubaju i na Seszelach.

Raffles Europejski Warsaw w swojej ofercie posiada 29 pokoi w podstawowym standardzie Deluxe oraz 40 w kategorii Raffles. Do dyspozycji gości poszukujących większej przestrzeni hotel oddaje Apartamenty Junior, Grand i Signature, w których oddzielono strefę sypialną od dziennej. Wystrój apartamentów nawiązuje do lokalnych tradycji rzemieślniczych oraz do stylu art deco, wplatając weń nowoczesne rozwiązania. 

Najbardziej okazałymi w Raffles Europejski Warsaw są Apartament Raffles i Apartament Prezydencki. Każdy z nich o powierzchni prawie 300 m2 umożliwia konfigurację z jedną, dwiema lub trzema sypialniami. Apartamenty, wyposażone w meble wykonane na zamówienie, posiadają wiele odniesień do polskiej historii i sztuki.

Charakterystycznymi elementami wystroju pokojów i apartamentów są ręcznie robione meble z najwyższej jakości materiałów, nawiązujące do stylu art deco, eleganckie biurka i biblioteczki oraz współczesne dzieła sztuki z kolekcji przeszło 450 prac polskich artystów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ