O projektowaniu emocji, potrzebach użytkowników, wrażliwości społecznej i wyzwaniach, jakie stoją dzisiaj przed twórcami designu - tego dotyczyć będzie dyskusja inauguracyjna Forum Dobrego Designu 2019.

O projektowaniu emocji, potrzebach użytkowników, wrażliwości społecznej i wyzwaniach, jakie stoją dzisiaj przed twórcami designu - tego dotyczyć będzie dyskusja inauguracyjna Forum Dobrego Designu 2019.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 21 lis 2019 08:52

FDD 2019: czy design może zbliżać?

O projektowaniu emocji, potrzebach użytkowników, wrażliwości społecznej i wyzwaniach, jakie stoją dzisiaj przed twórcami designu - tego dotyczyć będzie dyskusja inauguracyjna Forum Dobrego Designu 2019. Kto weźmie w niej udział? Zobaczcie.

Statystyki są nieubłagane – ponad 2,5 miliarda ludzi na świecie używa smartfonów, zaś statystyczny Polak w ciągu roku spędza w sieci ponad trzy miesiące bez przerwy. A mimo to jesteśmy coraz bardziej samotni i anonimowi, pełni lęku w szybko zmieniającym się świecie. Czy można zaprojektować relacje? Jak design pomaga budować więzi między ludźmi, otwierać się na innych, czerpać radość z bycia razem? W trakcie dyskusji inaugurującej zbliżające się Forum Dobrego Designu 2019 (5 grudnia 2019 r., Centrum Praskie Koneser) rozmawiać o tym będą architekci, designerzy i obserwatorzy trendów.

W dyskusji inaugurującej Forum Dobrego Designu 2019 udział wezmą:
 Lucas Abajo, designer, założyciel, Muka Design Lab
 Magdalena Betin, Sustainable and Healthy Living/Project Leader, IKEA Retail
 Yoann Jacquon, designer, założyciel, +Artefact
 Joanna Leciejewska, projektantka, Joanna Leciejewska Joa-Projekt
 Jakub Majewski, architekt, MOOMOO architects
 Robert Majkut, CEO, Head of Design, Robert Majkut Design
 Laxmi Nazabal, designer, założyciel, Muka Design Lab
 Łukasz Pastuszka, architekt, MOOMOO architects
 Maciej Zień, projektant, właściciel, Atelier Maciej Zień

Dyskusję moderować będą: Mirella Firchał-Kępczyńska i Marcin Kępczyński, projektanci, wykonawcy wnętrz, założyciele Interior360, prowadzący program „Para w remont” na antenie HGTV

Edycja FDD 2019 to 60 prelegentów, w tym wyjątkowi goście specjalni, ponad 20 dyskusji, wykładów i prezentacji, wystawa designerskich produktów i usług oraz warsztaty dla projektantów. W trakcie Forum Dobrego Designu odbędzie się także gala wręczenia nagród w 9. edycji konkursu Dobry Design 2020 z jury złożonym ze 150 architektów i projektantów wnętrz.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, rejestracja na www.forumdobregodesignu.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ