Ekspozycja firmy Interprint w showroomie Design Post Cologne na targach Interzum 2015. Fot. Interprint

Ekspozycja firmy Interprint w showroomie Design Post Cologne na targach Interzum 2015. Fot. Interprint

  • Autor: mg
  • 12 maj 2017 10:54 (aktualizacja: 12 maj 2017 11:31)

Firma Interprint organizuje spotkanie poświęcone designowi

W którym kierunku podąża wzornictwo w czasach wszechogarniającej zmiany? Właśnie to zagadnienie będzie tematem dyskusji, na którą zaprasza firma Interprint. Odbędzie się ona 17 maja o godz. 10 w showroomie Design Post Cologne podczas targów "Interzum" w Kolonii.

 


Tranasformacja, zmiana, ewolucja i rozwój - to zagadnienia bardzo nieoczywiste. Zwłaszcza, jeśli dotyczą kwestii tak trudnej do uchwycenia jak wzornictwo. A jednak to właśnie “Transform – Interior Design in Changing Times” będzie mottem przewodnim debaty, jaką w czasie trwania targów "Interzum" zorganizuje firma Interprint. 

Do rozmowy o przyszłości designu producent papierów dekoracyjnych zaprosił pięciu wybitnych specjalistów, uznanych na całym świecie projektantów z European Furniture Industry. Jochen Flacke, Thorsten Keissner, Peter Kern (Niemcy), Atilla Kuzu (Turcja) i Luca Tormena (Włochy) od lat nie tylko śledzą, ale też kreują światowe trendy wzornictwa użytkowego. W ostatnim czasie, współpracując z Interprint, stworzyli kilka unikalnych dekorów. 

Rozmowę poprowadzą: Salvatore Figliuzzi, dyrektor ds. marketingu i design development w Interprint i Maurizio Burrato z działu design development Interprint. Spotkanie odbędzie się w środę 17 maja o godz. 10-10.30 w showroomie Design Post Cologne. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ