Dekor Artisan Oak firmy Interprint - seria Six Pack 2018. Fot. Interprint

Dekor Artisan Oak firmy Interprint - seria Six Pack 2018. Fot. Interprint

  • Autor: mg
  • 08 gru 2017 10:26 (aktualizacja: 11 gru 2017 23:13)

Firma Interprint przygotowała nowe dekory z serii "Six Pack 2018"

Firma Interprint przygotowała nowy zestaw dekorów z serii "Six Pack" na rok 2018. Inspiracją dla nich była nie tylko natura, ale też klimat wielkomiejskiej dżungli. Najnowsze dekory Interprintu mogą zostać wykorzystane zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach.

Grupę nowych dekorów otwiera "Artisan Oak", do złudzenia przypominający drewno nadgryzione zębem czasu. Nieregularne usłojenie i wyraźnie zaznaczone wyżłobienia na powierzchni dekoru sprawiają, że wzór doskonale ociepli wnętrze. "Artisan Oak", choć klimatyczny, jest także bardzo wyrazisty i zdecydowany.

Z kolei "Delios" to dekor inspirowany starym modrzewiem. Jego zaletą jest niedoskonałość. Dzięki licznym spękaniom i szorstkiej strukturze mamy do czynienia z materiałem naturalnym, niemalże pierwotnym. Charakterystyczne białe smugi, wydobywające się spomiędzy pionowych rysunków, przywodzą na myśl prawdziwe drewno.

Prostota, naturalność i minimalizm stanowią fundament skandynawskiego wzornictwa. Dekor "Hansen" zawiera w sobie wszystkie te cechy. Jest delikatny i jasny, niczym zimowe, norweskie niebo, a za sprawą wyjątkowego usłojenia zawsze pozostanie zauważony. Nieregularnie ścięte kwiaty oraz pionowe rysunki, układające się naprzemiennie na dekorze, czynią z niego materiał idealny do wnętrz urządzonych w duchu slowlife.

Industrialne wnętrza to nie tylko drewno, bowiem równie często goszczą w nich detale o surowym charakterze. Dekor "Aurora" to wzór nawiązujący do chłodnego metalu. Na jego powierzchni znajdziemy widoczne procesy szlifowania. Ten chłodny, ale jakże elegancki dekor dostępny jest również w wybarwieniu przypominającym stary mosiądz.

"Garbo" - czwarty z dekorów drewnianych - ujmuje szykiem i klasą. Drewno orzechowe, którym jest inspirowany, należy do najbardziej cenionych gatunków pod względem jakości i estetyki. Posiada piękne, naprzemiennie zmieniające się rysunki i lekko przygaszoną kolorystykę, która do wnętrz wprowadzi nutę nostalgii. Cechuje go uniwersalizm.

Ostatnim dekorem z kolekcji "Six Pack 2018" jest "Grid". Zawarte w nim zestawienie betonu i kamienia stanowi kwintesencję wielkiego miasta. Jest dynamiczny i zmienny, a malujące się na jego powierzchni ornamenty dodają mu oryginalnego stylu. Dodatkową zaletą dekoru jest fakt, że można go ciąć na różne sposoby i stosować na każdej powierzchni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ