.

.

  • Autor: Dobrze Mieszkaj
  • 04 gru 2017 13:48

Forum Dobrego Designu 2017: ostatnie dni na rejestrację!

Chcesz wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest Forum Dobrego Designu? Rejestracja uczestników trwa do 5 grudnia do godz. 17 - warto się więc pospieszyć! Będzie 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

Ponad 20 dyskusji, wykładów i warsztatów, w których weźmie udział 60 prelegentów. Gala wręczenia nagród w konkursie Dobry Design 2018 z największym jury w Polsce. Tegorocznego Forum Dobrego Designu nie można przegapić! Zobaczcie pełen program i zarejestrujcie się, aby wziąć udział w wydarzeniu.

>>>TU ZOBACZYSZ PEŁEN PROGRAM I LISTĘ PRELEGENTÓW<<<

>>>TU SIĘ ZAREJESTRUJESZ NA WYDARZENIE<<<

O ewolucji wzornictwa, projektowaniu dla pokolenia nomadów, trendach w urządzaniu wnętrz, re-designie i przyszłości branży dyskutować będą uczestnicy Forum Dobrego Designu 2017. V edycja wydarzenia odbędzie się 6 grudnia w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie. Uświetni ją, jak co roku, ogłoszenie wyników konkursu Dobry Design.

- W projektowaniu czeka nas wiele zmian. Designerzy odchodzą od utartych rozwiązań, wraz z nowymi technologiami, poszukują nowych kierunków swojej działalności. Podczas tegorocznego Forum Dobrego Designu, w gronie ekspertów i praktyków, zastanowimy się, w którą stronę ewoluuje design i jak odpowiada na wyzwania współczesnego świata. Już dziś zachęcam do zarezerwowania w kalendarzu terminu 6 grudnia, skorzystania z możliwości zaprezentowania swojej marki i wzięcia udziału w dyskusjach – mówi Justyna Łotowska, redaktor merytoryczna Forum Dobrego Designu.

Więcej o FDD 2017: www.forumdobregodesignu.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ