Forum Dobrego Designu 2017

Forum Dobrego Designu 2017

  • Autor: Dobrze Mieszkaj
  • 14 wrz 2017 10:21

Forum Dobrego Designu 2017 - zobacz co będzie w programie?

Wykłady, prezentacje, wystąpienia gości specjalnych z Polski i zagranicy, dyskusje i debaty o przyszłości designu i nie tylko. FUTURE OF DESIGN - takie hasło przyświecać będzie tegorocznej edycji Forum Dobrego Designu. Zobaczcie, co znajdzie się w programie tegorocznej edycji wydarzenia, która odbędzie się 6 grudnia w Warszawie.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę. Zapraszamy również do zgłaszania produktów w konkursie Dobry Design 2018 – wyniki zostaną ogłoszone w trakcie imprezy. Zachęcamy do współpracy i współtworzenia naszego projektu!

W programie Forum Dobrego Designu 2017 znajdą się przede wszystkim wystąpienia Gości Specjalnych:

René Hougaard, designer. W 2014 roku założył własne studio projektowe Arde. W jego portfolio są projekty dla uznanej duńskiej marki BoConcept, a także dla innych marek związanych przede wszystkim z branżą meblową: Mogens Hansen Furniture, Newworks, Nuance Scandinavia, Haslev Furniture, Magnus Olesen, Wendelbo.

Pete Kercher, założyciel Europejskiego Instytutu Projektowania i Niepełnosprawności oraz ambasador organizacji Design for All Europe. Członek kilku komitetów naukowych, konsultacyjnych i redakcyjnych oraz juror międzynarodowych konkursów. Autor licznych artykułów. Konsekwentnie wierzy, że design jest w stanie rozwiązać wiele problemów wynikających z życia w ciągle zmieniającym się społeczeństwie i świecie. 

Giovanna Carnevali, włoska architekt i niezależna konsultantka. Dziedziny, w których się specjalizuje, to architektura współczesna i rozwój miast, dziedzictwo kulturowe i kuratorstwo, a także zarządzanie instytucjami zajmującymi się architekturą współczesną w Europie. Obecnie pełni funkcję dyrektora ds. konkurencji w firmie Strelka KB. W latach 2012–2015 była dyrektorem Fundacji Miesa van der Rohe w Barcelonie (Hiszpania).

Tomasz Pągowski, projektant, kreator, wyznawca konstruktywnego szaleństwa. W programie „Remont w 48h” Tomasz Pągowski urządził już osiemdziesiąt różnych przestrzeni. Był jurorem w programie „Bitwa o Dom” w TVN. Obecnie siódmy sezon prowadzi program „Remont w 48h” na antenie Domo+.

Zapraszamy również na panele dyskusyjne oraz wykłady w ramach Forum Dobrego Designu 2017:

Sesja otwierająca: Pokolenie nomadów – jak projektować dla dzieci mobilnej kultury 
- Kim są, jak żyją, co kochają, a na co nie wydadzą złamanego grosza – jakimi klientami są współcześni nomadzi? 
- Moda dla nomada. Prosta, uniwersalna, tania, taka, której nie żal zostawić. Wzór na klienta
- Blogerzy, youtuberzy, influencerzy – nowa droga marki do klienta

Ewolucja wzornictwa. Czy ogranicza nas tylko wyobraźnia? 
- Innowacje. To nie tylko wymyślanie nowych pomysłów i produktów, ale także zmiany, które prowadzą do wzrostu i różnorodności 
- Elastyczność. Czyli design, który dostosowuje się do otoczenia i użytkownika końcowego 
- Personalizacja to przyszłość designu. Projekty szyte na miarę odpowiedzią na zmieniające się potrzeby społeczeństwa i biznesu

#Forum Dobrego Designu 2017

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ