Forum Dobrego Designu 2017

Forum Dobrego Designu 2017

  • Autor: Dobrze Mieszkaj
  • 07 gru 2017 09:54 (aktualizacja: 08 gru 2017 10:09)

Forum Dobrego Designu 2017 - zobacz jak było na 5. edycji wydarzenia!

900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

Ponad 20 dyskusji, wykładów i warsztatów, w których wzięło udział 60 prelegentów. Gala wręczenia nagród w konkursie Dobry Design 2018 z największym jury w Polsce. Tegoroczne Forum Dobrego Designu było wyjątkowe!

O ewolucji wzornictwa, projektowaniu dla pokolenia nomadów, trendach w urządzaniu wnętrz, re-designie i przyszłości branży dyskutowali uczestnicy Forum Dobrego Designu 2017.

Uczestnicy dyskusji próbowali odpowiedzieć na pytania: Kim są nomadzi, jak żyją, co kochają, a na co nie wydadzą złamanego grosza – jakimi klientami są współcześni nomadzi? Moda dla nomada – prosta, uniwersalna, tania, taka, której nie żal zostawić? Blogerzy, youtuberzy, influencerzy – nowa droga marki do klienta.

Jak zaznaczał Robert Majkut, designer, rewolucja technologiczna funduje nam całe spektrum nowych możliwości, ale również zmian. - Dotyczą one pracy, życia, podróżowania i migracji - zarówno terytorialnej jak i zawodowej nazywanej nową nomadycznością. Mam problem, gdzie kończy się granica między nomadycznością, a gdzie jest granica między grupą pokoleniową (egoistów zapatrzonych w siebie). Przemiany technologiczne i możliwości dają nam mobilność,uniezależniają nas od stałego miejsca pobytu. Niektórzy te możliwości wykorzystują tylko po to, aby nie iść do pracy, usprawiedliwią lenistwo - mówił.

Więcej relacji z wydarzenia na www.dobrzemieszkaj.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ