Centrum Praskie Koneser. Fot. Mat. prasowe

Centrum Praskie Koneser. Fot. Mat. prasowe

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 05 paź 2018 08:48 (aktualizacja: 05 paź 2018 14:26)

Forum Dobrego Designu 2018 w postindustrialnych wnętrzach

Tegoroczne Forum Dobrego Designu pierwszy raz odbędzie się w odmienionej przestrzeni Centrum Praskiego Koneser. Uroczyste otwarcie Konesera miało miejsce 29 września br. Postindustrialne wnętrza będą idealnym tłem do rozmów o dobrym wzornictwie i architekturze.

Koneser, wspólna inwestycja Grupy Liebrecht & wooD oraz spółki BBI Development, harmonijnie łączy oryginalny klimat i tradycje Starej Pragi z nowoczesnymi trendami kształtowania przestrzeni miejskiej. W tym wielofunkcyjnym centrum lifestylowym (teren 5 hektarów) współistnieje dzisiaj kultura i sztuka, moda, gastronomia, mieszkania, biura czy ogólnodostępne miejsca spotkań i spędzania wolnego czasu. Koneser jest przestrzenią integrującą, która będzie się zmieniać i odpowiadać na potrzeby użytkowników i ich inicjatyw. 

Forum Dobrego Designu 2018 ze swoją tematyką i uczestnikami, wśród których są architekci i projektanci wnętrz, designerzy, przedstawiciele branż kreatywnych, producenci i dystrybutorzy oraz wszyscy, którzy po prostu kochają dobre wzornictwo idealnie wpisuje się w industrialny i oryginalny klimat Konesera. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 6 grudnia 2018 r. w inspirujących przestrzeniach eventowych Laboratorium. Już dziś serdecznie zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie!

Zobacz więcej: www.forumdd.pl

Zarejestruj się: >>>TUTAJ<<<

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ