Mięsolamp. Fot. Poorex

Mięsolamp. Fot. Poorex

  • Autor: bm
  • 27 lis 2017 14:45 (aktualizacja: 28 lis 2017 22:19)

Forum Dobrego Designu - zobacz niebanalne polskie projekty!

Jest designerem, twórcą instalacji i krótkich form wideo. Bartosz Mucha będzie prelegentem sesji dyskusyjnej "Re-design. W stronę zrównoważonej przyszłości", która odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w ramach Forum Dobrego Designu w Warszawie. Zobacz jego niebanalne projekty!

Bartosz Mucha studiował na ASP w Krakowie (dyplom 2004) i w ESAG w Paryżu. Doktorat z wzornictwa na Wydziale Wzornictwa ASP w Warszawie (2010). Projektant 2 i 3 D. W latach 2004-11 lat wokalista i autor tekstów zespołu math rockowego Maria Celeste. Poza tym jako artysta jest twórcą instalacji i krótkich form wideo. W latach 2004-2009 prowadził projekt The POOR Life, w ramach którego powstało kilkadziesiąt prototypów przedmiotów codziennego użytku pokazywanych na dziesiątkach wystaw w kraju i zagranicą, w tym na 6 wystawach indywidualnych.

Po ukończeniu projektu POOR rozpoczął działalność para architektoniczną – Pararch (www.pararch.com), której celem jest eksplorowanie problemu domu, schronu i noclegu. Ostatnio zajął się produkcją i dystrybucją swoich projektów przyjmując w tym celu nazwę Poorex.

Obecnie zatrudniony na Kierunku Wzornictwo Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz na Akademii Sztuki w Szczecinie. Mieszka w Niepołomicach pod Krakowem.

Bartosz Mucha będzie prelegentem sesji dyskusyjnej "Re-design. W stronę zrównoważonej przyszłości', która odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w ramach Forum Dobrego Designu w Warszawie.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ