Biurko Nest firmy Mikomax Smart Office. Fot. Mikomax Smart Office

Biurko Nest firmy Mikomax Smart Office. Fot. Mikomax Smart Office

  • Autor: bm
  • 04 paź 2018 10:54

Funkcjonalne meble do domowego gabinetu

Producenci mebli mieszkaniowych, podążając za aktualnymi trendami w urządzaniu domu, coraz częściej proponują również zestawy do tworzenia domowego miejsca pracy.

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób wykonuje wolny zawód, który wymaga od nich zorganizowania kącika do pracy w zaciszu swojego własnego domu. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na zaaranżowanie oddzielnego gabinetu. W jaki więc sposób stworzyć nie tylko funkcjonalne, ale również sprzyjające koncentracji i kreatywności miejsce do pracy w części innego pomieszczenia? Warto przede wszystkim dobrać odpowiednie meble. Wybór uzależniony jest między innymi od tego, w jakim pomieszczeniu usytuujemy domowe biuro. Może znaleźć się np. w salonie, ale także w sypialni czy kuchni.

„Jeśli zdecydujemy się na umieszczenie kącika do pracy w salonie, warto oddzielić go od reszty pomieszczenia np. regałem. Stanie się on nie tylko naturalną barierą, ale również doskonałym miejscem do przechowywania książek, dokumentów czy segregatorów. W tak zaaranżowanej strefie głównym punktem powinno być wygodne biurko. Warto wybrać takie, które będzie jej ozdobą, jednak nie zapominając przy tym o funkcjonalności – biurko wyposażone w wygodne szuflady i półki pozwoli na utrzymanie porządku i sprawi, że schowane w nim przybory i dokumenty będziemy mieć zawsze pod ręką.” – tłumaczy Ewelina Wójcik, dyrektor d.s. marketingu Meble Wójcik.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ