Gabinet Diuna. Fot. Mebin

Gabinet Diuna. Fot. Mebin

  • Autor: bm
  • 28 lut 2017 10:37

Gabinet w domu - warunki do pracy i relaksu

Urządzając gabinet w domu, możemy sięgnąć po indywidualne rozwiązania, różniące się od typowych mebli biurowych. Warto postawić na wyrazisty styl, funkcjonalność i ponadprzeciętną estetykę. Gabinet domowy powinien zapewniać wysoki komfort pracy, ale też stwarzać warunki do regeneracji i relaksu.

Kancelaria notariusza, radcy prawnego czy gabinet psychologa będą potrzebowały mebli reprezentacyjnych, stanowiących godną oprawę dla rangi zawodu i prestiżu zajmowanego stanowiska. Solidne biurko, wygodne tapicerowane krzesło, przeszklone witryny, szafka barek i zegar stojący to przykładowy zestaw mebli, który powinien znaleźć się na wyposażeniu takiego pomieszczenia. Stylowy "Lazuryt" w wybarwieniu kasztan lub czereśnia antyczna świetnie nadaje się do urządzenia eleganckiego wnętrza w duchu nieprzemijającej klasyki. Meble o frontach i pilastrach z litego drewna, flokowanych tyłach witryn oraz specjalnie frezowanych krawędziach blatów stworzą odpowiedni klimat do rozmów biznesowych i pracy intelektualnej.

"Diuna" to kolekcja gabinetowa o frontach z litego drewna i w okleinie z czereśni amerykańskiej. Nowoczesna i wyjątkowa – tworzy wnętrze harmonijne, pełne niepowtarzalnego uroku. Meble w wybarwienie wenge o oryginalnej linii wzorniczej przypominającej falę, wspaniale komponują się z podłogą z surowych desek, ciemnoszarymi ścianami i antracytowym obiciem krzeseł. W centralnym miejscu piękne biurko z czarnymi wstawkami lakierowanymi na wysoki połysk, krzesła i wygodny skórzany fotel.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ