Ekspozycja firmy Raumplus, która została uhonorowana German Brand Award. Fot. Raumplus

Ekspozycja firmy Raumplus, która została uhonorowana German Brand Award. Fot. Raumplus

  • Autor: mg
  • 13 cze 2019 09:45 (aktualizacja: 14 cze 2019 10:42)

German Brand Award dla firmy Raumplus

Raumplus i jego koncepcja wnętrza „The Living Interior” otrzymał nagrodę German Brand Award. W czerwcu jury konkursu zdecydowało o zwycięstwie firmy w kategorii „Doskonałe marki – Wnętrza 2019”.

Koncepcja wnętrza „The Living Interior” została zaprezentowana na targach w Kolonii. Na stoisku firmy Raumplus można było zobaczyć wszechstronność zastosowań systemów niemieckiego producenta. Drzwi przesuwne i uchylne oraz nowoczesne systemy do przechowywania oferują daleko idące możliwości personalizacji. Ekspozycja zyskała uznanie jury konkursu German Brand Award, które zdecydowało o przyznaniu nagrody w kategorii „Wnętrza”.  

German Brand Award to nagroda branżowa za zarządzanie marką, przyznawana od 2016 roku przez fundację Stiftung für Formgebung. Kryteria konkursu obejmują szerokie aspekty profesjonalnego zarządzania marką, a wyróżnienia przyznawane są w ponad 60 kategoriach.

Przyznany Raumplusowi tytuł to druga prestiżowa nagroda w tym roku. W kwietniu niemiecka firma zdobyła Red Dot, jedną z najważniejszych nagród w świecie międzynarodowego designu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ