Fot. Koinor

Fot. Koinor

  • Autor: bm
  • 08 paź 2018 12:09

Inspiracje: najpiękniejsze meble wypoczynkowe zagranicznych marek

Coraz więcej sklepów funkcjonujących na polskim rynku ma w swojej ofercie meble wypoczynkowe zagranicznych marek - włoskich, hiszpańskich, duńskich i innych. Ich wyjątkowe wzornictwo podoba się Polakom, którzy śledzą aktualne trendy w aranżacji wnętrz.

Odważne, chociaż zazwyczaj proste formy, szerokie siedziska, miękkie tkaniny, niskie lub regulowane zagłówki - wiele mebli wypoczynkowych renomowanych zagranicznych marek ma takie znaki rozpoznawcze. Dedykowane są zwykle przestronnym wnętrzom, urządzonym z rozmachem i wyczuciem aktualnych trendów. Prezentowane na najważniejszych meblarskich imprezach targowych, są inspiracją dla producentów mebli na całym świecie. 

Niektóre z prezentowanych w fotogalerii mebli są dostępne w polskich showroomach i sklepach z artykułami do aranżacji wnętrz. Innych można szukać n stronach internetowych zagranicznych marek albo po prostu zainspirować się ich formą i znaleźć polskie odpowiedniki. Warto zwrócić uwagę na kolorystykę prezentowanych mebli wypoczynkowych. Większość z nich utrzymana jest w stonowanych "kolorach ziemi", zgodnych z modnym ostatnio trendem eko. Widać też jednak głębokie fiolety i granaty, odrobinę musztardowej żółci i szmaragdowej zieleni. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ