Mielno Destination. Fot. Alla Boroń (Studio Prototypownia)

Mielno Destination. Fot. Alla Boroń (Studio Prototypownia)

  • Autor: bm
  • 01 paź 2018 13:03 (aktualizacja: 04 paź 2018 10:16)

Jak profesjonalnie fotografować wnętrza? Spotkanie z ekspertem

Dlaczego profesjonalna prezentacja projektów jest kluczowa w pracy architekta wnętrz? Jak współpraca z profesjonalnym fotografem może pomóc projektantowi w budowaniu marki? Na te pytania postara się odpowiedzieć podczas Studia Dobrych Rozwiązań w Koszalinie 10 października Alla Boroń - właścicielka koszalińskiego Studia Prototypownia.

Fotografia to dla Alli Boroń przede wszystkim pasja, a od kilku lat również działalność zawodowa. Założone przez nią Studio Prototypownia ma na swoim koncie liczne publikacje w magazynach lifestylowych, biznesowych czy branżowych. Najświeższą publikacją jest edytorial modowy "Pastel Motion" dla amerykańskiego wydania "Elegant Magazine". Szeroki profil działalności studia obejmuje fotografię architektury i wnętrz, fotografię produktów i usług, fashion&beauty, a także fotografię portretową i artystyczną.

Podczas spotkania w Koszalinie Alla Boroń opowie o zasadach i kulisach współpracy architekta i fotografa, a także o tym, jak ważne dla projektanta jest profesjonalne portfolio realizacji.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY:

Teatr Variete Muza, ul. Morska 9, Koszalin

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY:

10 października, od godz. 9.00, początek spotkania godz. 9.30

REJESTRACJA

PROGRAM

Wstęp wolny!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ