Fot. Fotolia

Fot. Fotolia

  • Autor: bm
  • 16 paź 2017 11:32

Jak projektować biura? Office Day na targach meblowych w Warszawie

Jakie rozwiązania wprowadzać do aranżacji biurowych, by pozytywnie wpływać na zdrowie i satysfakcję pracowników? Odpowiedzi na to i inne pytania będzie można uzyskać podczas prelekcji "Ergonomia krzesła to za mało. Jak od ergonomii krzeseł przechodzimy do wellbeingu w biurze i wellness w życiu?”.

Głównym tematem prelekcji pierwszego dnia Targów Mebli i Wyposażenia Wnętrz Furnishow – 26 października 2017 – będzie głównie nowoczesne projektowanie przestrzeni biurowych. Na pytania nurtujące od lat projektantów miejsc pracy odpowiedzą eksperci z Grupy Nowy Styl: Ewelina Solecka, psycholog organizacji, starszy konsultant ds. badań i rozwoju przestrzeni pracy, oraz Anna Dziadkowiec, socjolog, specjalista ds. Badań i Analiz Przestrzeni Pracy.

Nie będzie to jedyna prelekcja na temat aranżacji wnętrz biurowych. Aby dowiedzieć się, jak projektować luksusową przestrzeń biznesową, warto przyjść na wykład "Luksus w przestrzeni biurowej - czyli by Versace nie sprawił, że nie wiem na co patrzę". Podczas tego wystąpienia Arleta Kartuszewska, właściciel studia Francesco Design przedstawi wiedzę, jak stworzyć gabinet czy inną przestrzeń biurową, aby zrobić wrażenie na uczestnikach spotkania biznesowego.

Tego samego dnia na targach odbędą się warsztaty design thinking „Workspace for tomorrow, czyli powierzchnie biurowe i komercyjne, które zachęcają do pracy”. Warsztaty poprowadzą doświadczeni moderatorzy design thinking Wojtek Ławniczak (członek – założyciel Service Design Polska) oraz Iza Bernau-Ławniczak, specjalizująca się w zagadnieniach związanych z komunikacją i kreatywnością. Warsztaty odbędą się także drugiego dnia targów – wówczas ich tematem będzie „Home & life balance, czyli czego rzeczywiście chce Klient, a nie chce nam o tym powiedzieć”.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ