Przemysław Bobrowicz

Przemysław Bobrowicz

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 09 maj 2019 08:34 (aktualizacja: 09 maj 2019 08:46)

Jak się wypromować w social mediach? Wystąpienie eksperta w Lublinie

Przemysław Bobrowicz, pomysłodawca i twórca MarkNetingu, doradzi uczestnikom spotkania Studia Dobrych Rozwiązań w Lublinie, jak mądrze kreować markę architekta wnętrz w mediach społecznościowych. Zapraszamy na spotkanie 30 maja w hotelu Arche!

Przemysław Bobrowicz jest prezesem zarządu agencji MarkNeting, zajmującej się nowoczesnym marketingiem internetowym. Od 2017 roku pełni również funkcję dyrektora ds. marketingu w Browarze Tenczynek. Jest absolwentem dziennikarstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ NA SPOTKANIE W LUBLINIE<<<

Doświadczenie w kreowaniu wizerunku zdobywał jako koordynator zespołów medialnych i sztabowiec w kampaniach wyborczych w skali lokalnej, regionalnej i ogólnopolskiej. Był również współkierownikiem sztabu wyborczego kandydata na stanowisko Prezydenta Lublina. Od 2017 roku z sukcesem wprowadza na rynek nowe linie produktów Browaru Tenczynek. Specjalizuje się w budowaniu strategii komunikacji marek, personal brandingu, doradztwie politycznym oraz zarządzaniu działaniami kryzysowymi. Prywatnie fan ciężkich brzmień oraz perkusista w zespole Optical Sun.

Agencja MarkNeting specjalizuje się w marketingu internetowym, social mediach, buzz marketingu, kampaniach reklamowych online, szkoleniach, a także w zakupie mediów oraz outsourcingu działów marketingu firm z branży FMCG. Kreatywny i dynamiczny zespół agencji jest gotowy na nowe wyzwania!

>>>ZOBACZ AKTUALNĄ AGENDĘ SPOTKANIA<<<

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ