System Szafir - do pomieszczeń na poddaszu. Fot. Komandor

System Szafir - do pomieszczeń na poddaszu. Fot. Komandor

  • Autor: bm
  • 08 maj 2018 11:01 (aktualizacja: 10 maj 2018 09:43)

Jak umeblować domowe miejsce do pracy na poddaszu?

Producenci mebli na wymiar mają w swojej ofercie między innymi rozwiązania do trudnych pod względem możliwości aranżacyjnych pomieszczeń na poddaszu. Konieczność zabudowania skosów inspiruje do realizowania ciekawych pomysłów.

Pomimo kształtów mogących sprawiać trudności w umeblowaniu, pomieszczenie na poddaszu daje szerokie możliwości projektowe. Wystarczy tylko zastanowić się, jak efektywnie wykorzystać potencjalne miejsca na schowki, szafki i inne zabudowy meblowe. Przestrzeń z funkcjonalnym wyposażeniem na miarę potrzeb zyska wszystkie cechy profesjonalnego biura. Pojemna szafa pozwoli przechowywać dokumenty, teczki i różnorodne akcesoria biurowe.

Uważane zazwyczaj za problem aranżacyjny skosy mogą stać się atutem pomieszczenia, jeśli pomyślimy o nich jako o dodatkowej przestrzeni, którą możemy wykorzystać pod przechowywanie. W stworzeniu zabudowy trudno dostępnych zakamarków pomogą projektowane na wymiar systemy przesuwne. W zależności od potrzeb szafę można idealnie dopasować do własnych wymagań nie tylko pod względem wymiarów, ale także kształtu, liczby skrzydeł czy organizacji półek.

Komfort podczas pracy siedzącej gwarantuje również odpowiednio dobrane biurko. W przypadku niewielkiego poddasza również warto pomyśleć o lekkim meblu projektowanym na wymiar, które z łatwością dopasujemy do rozmiaru pomieszczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy także możliwość personalizacji poszczególnych funkcjonalności mebla, jak np. liczba i głębokość szuflad czy opcja zastosowania wysuwanej półki pod klawiaturę.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ